Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mitől válik egy...

Szerintetek mitől válik egy otthon ház igazán otthonossá?

Figyelt kérdés
Milyen lakberendezési ötletek segítik ezt elő a családi harmonián kívül?

#otthonosság #Szín harmónia
2023. márc. 17. 23:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdést elírtam, egy ház hogy válik igazán otthonossá szerintetek?*
2023. márc. 17. 23:19
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Virágok, függöny, tisztaság, meleg, jó illat, színes párnak a kanapén. Nekem ettol.
2023. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
60%
Számodra fontos kis apróságok, amikhez valami emlék fűz, személyes tárgyak
2023. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Szinek, kepek, butorok, fotok , olyan dolgok amikre szivesen nezel.

Tegyel kepeket a falra, csaladi fotokat, fest le a falakat valami kellemes szinure, csereld ki a szonyeget vagy vagyel kozepszonyeget a nappaliba

2023. márc. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Salx Narval ***** válasza:
72%
Szerintem attól, hogy a családtagok közösen a saját igényeiknek, ízlésviláguknak és kényelmüknek megfelelően alakítják, ki-ki hozzátéve a saját elképzelését a kompromisszumot igénylő változtatások megvalósításakor. Fontos tényező az idő is, meg kell szokni a helyet, a dolgok helyét ahhoz, hogy kialakulhasson idővel a kötődés. Attól lesz igazán jó egy otthon ha közös helyiségek mellett mindenkinek van némi magánszférája is ahol megvalósíthatja a saját elképzeléseit. A legfontosabb nyilván maga a család, de az egyedül élőknél is fontos, hogy szeressen otthon lenni.
2023. márc. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Ezt így nem lehet megmondani, egyénfüggő. Ahol jól érzed magad, megvan minden, amire szükséged van, hogy jó komfortérzeted legyen.
2023. márc. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. :)
2023. márc. 18. 08:15
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyre fontosabb, hogy minél kevesebb cucc legyen benne. Annál nyugisabb az összhatás.
2023. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy 6-os írta, egyén függő.

Szomszédok vagyunk anyósomékkal, de nem lennénk képesek egymás házában otthon érezni magunkat. Amikor ideköltöztek pár éve, egy viszonylag új építésű házba, azt egy fiatal család lakta előtte. A belépéskor egyből egy modern család hangulatát árasztotta és én is jól éreztem magam benne. Anyósomék azonban a maguk igényei szerint változtatták meg csak a bútorokkal, függönyökkel, egyebekkel és most majdnem olyan mint az a házuk volt ahonnan ideköltöztek. Gyönyörű, mindig makulátlanul rend van benne, de nem az én világom, nekem nem otthonos. Az a nagyiék háza ahol jó vendégnek lenni (imádom anyósomékat) de nem szeretnék ott élni. Ahogy ha ők jönnek át hozzánk (ők is szeretnek minket, ezért költöztek mellénk) ők sem akarnak sokáig maradni, mert nekik sem otthonos a mi lakásunk.

Próbálj visszagondolni arra, hogy hol érezted úgy magad ami kényelmes egyben jó érzést keltő is volt számodra! Lehet barát, rokon, a régi szobád és azokból vegyél ötleteket! Már az sokat jelent ha te magad döntesz arról milyen legyen és nem valaki más alakítja ki neked.

2023. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 es ez nagyon jó tanács megpróbálok vissza gondolni. Köszönöm 🙂
2023. márc. 18. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!