Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kelet-Magyarországon, vagy...

V8asbéka kérdése:

Kelet-Magyarországon, vagy akár országosan hol található olyan irodabútor bolt, amely nagy mennyiségben rendelkezik helyben kipróbálható irodai forgószékekkel?

Figyelt kérdés
Ülőmunka végzéséhez hosszútávra szeretnék egy jó minőségű széket vásárolni, de nagyobb összeg kiadása előtt mindenféleképpen kipróbálnám a leendő "munkatársamat".

2023. ápr. 12. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy drága széket (80 ezerért), és az is SZAR, úgyhogy... maximálisan támogatom az élő kipróbálást és megnézést. A műbőrt talán nem is kell bemutatni, milyen hamar szétjön, csak és kizárólag igazi bőr és stabil, erős széket vennék. Szerintem 100 ezer alatt ne is reménykedj... esetleg használtan.
2023. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!