Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szükség van manapság a lakbere...

Szükség van manapság a lakberendezőkre?

Figyelt kérdés
Gondolkozok a lakberendező szakmán, de nem tudom, hogy szükség van e rájuk.

2023. ápr. 15. 17:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is gondolkoztam ilyesmin,de szerintem Magyarországon nem túl gyakori hogy lakberendezőt hívnának, hanem megoldják maguk.Ha elrendezéseket szeretnének variálni, akkor azt már az interneten is meg tudják oldani,különféle programokkal, én is ezzel szoktam néha játszani,mert épp a napokban rendeztem át a szobámat mert nem tetszett ahogy van. Szóval azt javaslom,hogy ha választani kell,inkább másban gondolkodj. Talán,de csak talán ez külföldön gyakoribb, hogy valaki lakberendezővel szeretné berendeztetni, és az is a sokkal gazdagabb réteg.,
2023. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2023. ápr. 15. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Olyan ez mint az ingatlanos szakma, van rá kereslet.

Mindenki azt hiszi tud hirdetést feladni..., az ellentétére jó példa a marketplace! A lakberendezőnél pedig lesznek akik igénybe veszik, mert megtehetik, és lesznek azok akik tudják, hogy szörnyű ízlésük van és keresnek egy szakembert.

2023. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon szívesen,Kedves kérdező!
2023. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Csak a gazdagoknak van szukseguk lakberendezore, szoval ha ezzel akarsz foglalkozni akkor olyan kornyeken kell elned es olyan kozegben kell hirdetned ahol gazdagok vannak.

Budan pl tudnad csinalni viszont Mohacson mar nem.

2023. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
A vállalati szektorban nagy igény van a belsőépítészekre pl. irodák, plázák, szállodák belső tereinek kialakítására. A magánszektorban nincs.
2023. ápr. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Annak van szüksége lakberendezőre, akinek nincs ötlete vagy ideje berendezni a lakását. Ötlet esetében pedig különböző 3D-s programok is vannak már, szóval szerintem nem egy jövedelmező foglalkozás!
2023. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!