Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnénk a szobánkba új...

Szeretnénk a szobánkba új bútort venni,és kompletten átalakítani/kicserélni az egészet, de egyszerűen nincs hozzá "fantáziám",hogy elképzeljem,mit hova kellene tennem. Hogy tudom ezt valahogy áthidalni?

Figyelt kérdés
Megvan,hogy milyen bútort szeretnénk,polcot, fotelt, de amikor arra kerül a sor,hogy "el kellene képzelnem",hogyan is festene mindez a szobában,egyszerűen nem tudom elképzelni,akárhogyan is próbálom.Próbáltam lerajzolni is,de se füle se farka a rajzomnak. Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Netes programokkal is próbálkoztam már, de az sem igazán ment. Nő létemre tudom,kicsit égő ez,de akkor sem megy.
2023. jún. 7. 17:07
 1/4 Pszichológus atya ***** válasza:

Vannak tervezési segédletek amatőröknek: [link]

Illetve számos bútorgyártó .dwg fájlban is elérhetővé teszi a bútorai tervrajzát lakberendezők számára.

2023. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre van program, és tudok lakberendezőt, akinek ez a szolgáltatása, hogy beteszi képbe ezeket.

Nekem meg ez érthetetlen, hogy ilyennek léteznie kell sőt még piaci értéke is van, mert nekem fejben minden automatikusan megjelenik.:)

2023. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kell annyira elképzelni. Azt tudod, hogy neked mi hol lenne praktikus. A fehérneműs komód ne legyen a ruhásszekrényhez képest a szoba másik végén, mert nem szeretsz reggel ide-oda cikázni a ruhadarabjaidért, a tévé legyen szemközt az ággyal, mert úgy kényelmes nézni, és hasonlók. Ha tudod, hogy hová mi kéne, akkor már csak meg kell mérni mindenhol, hogy a bútorelemek szélességre, magasságra, mélységre elférnek-e ott, ahová szánod, nincsenek-e útban az ablaknak, ajtónak. Ha a bútor tetszik, akkor jól fog kinézni. Azon kívül, hogy esetleg a fal vagy a dekorfüggöny színe nem illik hozzá, nem tudom milyen probléma lehetne.
2023. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pinterest


Addig nézed a képeket míg találsz egy olyan elosztasú lakást, vagy olyan bútort.


Pl. Mikor szűk, hosszú konyhát kellett berendeznem, akkor találtam 3 nagyon jó képet aminek a kombójából kitaláltam a véglegeset.

Rajzolni nem tudok, tervező programok bonyolultak, nem vagyok túl sok eredeti ötlettel megálldva, de a végeredmény így jó lett

2023. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!