Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok fekete kis és...

Hol tudok fekete kis és nagypárnát venni? Nem huzatot.

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ikea? Jysk?
2023. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem néztem, van ott?
2023. jún. 11. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Feketét nem szoktak készíteni csak díszpárnának.

Azért fehérek a párnák - azon kívül, hogy ez a legegyszerűbb, legolcsóbb, ezt látod tisztának - mert ez nem üt át egy világos párnahuzaton. nem láttam még sem a Jysk-ben, sem az IKEA-ban fekete párnát ami nem díszpárna.

Miért kell neked fekete?

2023. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd csináltatok vagy rendelek külföldről. Azért kell, mert festem a hajam és már 1 nap alatt sárgás lesz a huzat, a huzat alatt levő párna meg 2-3 nap alatt teljesen besárgul-bebarnul, mintha tiszta kosz lenne.
2023. jún. 11. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Én is festetem a hajam és attól mert nem látod az elszíneződés ott fog maradni.

Használj 2 huzatot, ahogy én teszem. Mindig van egy belső, ez sima fehér, egyszerű huzat vagy lehet egy régi párnahuzat is, és ennek tetejére kerül rá a rendes ágynemű huzat.

2023. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!