Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol szerezhetek be karton dobozt?

Hol szerezhetek be karton dobozt?

Figyelt kérdés
egy kb. 40*40*50cm karton bodozra lenne szükségem, egyetlen darabra. Hol tudnék szerezni ilyet, Budapesten belül?
2010. okt. 12. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy bevásároló központba. Penny, Lidl-nél is vannak általában.
2010. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 100 Ft.-os ból szereztem egy csomót, igaz az ilyen szupermarketekben is adtak, de nyaggatni kellet őket, sok helyen meg egyszerűen azt mondták, h a dobozokat összetömörítik....de pl. a Penny Marketben azt hsizem van vmi tartály közvetlenül a bejárat mellett, ahonnan el lehet vinni dobozokat ;)
2010. okt. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy boltból elhozod, ahogy fent is írták, vagy a kukák mellé is ki szokták tenni. Vagy ha nem akarsz kéregetni és "kukázni" akkor drágán vehetsz is. Pl Baumaxban, Kikában szoktak árulni költöztetődoboz néven és kb 500Ft egy darab.
2010. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Zöldség-gyümölcsösnél is kaphatsz dobozt, de bármelyik bevásárlóközpontban is adnak) A banános doboz pont jó, mert erős is.
2010. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kisebb bevásárló helyeknél, pl. Spar, Lidl, stb. hátul szokták gyűjteni ahol a szemetes is átveszi a szemetet, én onnan kaptam fel 1-1 db-ot, mikor kellett.
2010. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
- a banánosnak a közepén lyukas az alja.
2010. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy hulladék feldolgozó üzembe, mi minden nap kartondobozokat báláztunk.
2010. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
De ha nagyobb dolgokat raksz bele akkor nem gond ha lyukas))) Én írtam a banánost, nem mintha számítana. De köszi, hogy egyből észrevetted és lecsaptál erre a brutális hiányosságára a doboznak ami mellesleg elbír jópár tíz kilókat. Muszáj volt belekötni, mert végig se gondolod. Legyen szép a napod és ne kötekedj. :)
2010. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyin szépen köszönöm a válaszokat, vannak olyan tippek, amikre nem is gondoltam volna, de vannak, amiket kicsit szégyellem, hogy nem jöttem rá magamtól, mivel egy 12 kilós darabokra szedett "kondigépszerűséget akarok beletenni, így valószínűleg a banános a legjobb eddig:) köszönöm szépen.
2010. okt. 12. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:

gyószertárban adnak Tena dobozt, az iszonyat erős. mi is azzal költöztünk. van rajta olyan bemélyedés, ahova a kezedet tudod tenni, h könnyebb legyen emelni.

persze, van, akinek ciki, de szükség törvényt bont :D

2010. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!