Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet kapni Budapesten...

Hol lehet kapni Budapesten olyan olcsó, műanyag szappantartót, amelyikben több a semmi, mint az anyag, hogy ne tocsogjon a vízben a szappan?

Figyelt kérdés

Nem falra szerelhető kéne, nem kád oldalára lógatható, nem rozsdamentes acél, nem olyan, amelyik valami rácson tartja a szappant, alatta viszont egyre több víz gyűlik össze valami tálkában (vagy mert olyan a lábazatja, hogy nem tud elfolyni a víz), hanem valami ilyesmi, 3-4 pöttöm lábacskával (bár ezen az pont nem látszik...):

[link]

csak ezt megrendelni a többszörösébe kerülne, mint maga a cucc. :)



2023. jún. 23. 13:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez csak azért nem jó, mert króm:

[link]

2023. jún. 23. 13:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért nem jó a króm????

Szerintem tökéletes.


De ettöl eltekintve, szerintem a linkben lévö szappantartó a legjobb, soha nem lesz elázott a szappan:

[link]

Én sok éve használok ilyet, azóta nem mérgesít a lében úszkáló szappan

2023. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy tapasztalom, hogy a króm egyszercsak elkezd rozsdásodni, úgyhogy a műanyag tartósabb is meg olcsóbb is.

Amit falra kell szerelni, az meg macerás...

2023. jún. 23. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Kínai mindenes üzletekben, fapados mindenvackot áruló lakásfelszerelés boltokban, "százforintos" üzletekben nézelődnék.
2023. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nézelődök, de semmi, csak a sok tocsogós... :)
2023. jún. 23. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Azért rozsdásodik mert a króm csak egy bevonat. Az olcsóbb termékek vasból vannak és ez van bevonva. Ezért mikor karcolódik rozsdásodik kezd. Ha jó minőségű tehát pl acél van alatta, akkor hiába karcolódik meg nem fog rozsdásodni. Krómozott acélt kell keresni.

[link]

Még barkácsáruházak honlapján nézd meg.

2023. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezeken akkora a rács általában hogyha kicsi már a szappan akkor kicsúszhat belőle. Nem láttam kis rácsosat, vagy ha van akkor jó drága mert mégtöbb anyagból készül
2023. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem bambuszból van, pont ilyen.

[link]

2023. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!