Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki hogyan teszi jól átláthatóv...

Ki hogyan teszi jól átláthatóvá a szekrényét/komódját?

Figyelt kérdés

Vettünk a napokban egy komódot, de mikor bele pakoltam minden átláthatatlan lett..

Gondolok itt arra hogy pl nem tudom melyik pólóm melyik, átkell túrni az egészet.

A vállfás dolog nem megoldás.

Valaki valamilyen eszközt, tárolót, elválasztót használ hozzà? Ha igen milyet? Honnan rendelte?



2023. jún. 27. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgyis hamar megtanulod mi hol van, csak mindig minden ugyanott legyen. Amúgy nekem van egy ilyenem, nem csak pólóhoz jó :-)


[link]

2023. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hajtogatással nincs gondom, csak az elrendezéssel sajnos.

Valami olyanra gondoltam ami megkönnyíti a ruhák felismerhetőségét, kisebb elválasztó stb.

2023. jún. 27. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél műanyag tárolódobozokat, olyat, amiket ki lehet húzni és átlátszóak. .
2023. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ikeában lehet venni ilyen gardrób rendszerező dobozokat/tárolókat. Nekem olyan van és sokkal átláthatóbb
2023. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A komódunkban nem tartok csak fehérneműt, gyerekruhát, fürdőruhát, ilyesmiket. Kisebb darabokat, amiket nem kell túrni és elférnek élével besorakoztatva. Ikeában lehet kapni fiókrendszerezőket, akkorára hajtogatom a cuccot, ami abba belefér és élével állítom bele, így tökéletesen látom melyik micsoda. Nagyobb daraboknál nálam ez nem működik, borul minden mindenhova. :D

A ruhák gardrób szekrényben vannak, polcon. Mindennek megvan a helye, az éléről pedig látom melyik mi.

2023. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!