Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű bútorokkal...

Milyen színű bútorokkal rendezzem be a nappalit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kb 20nm lakás nappaliról lenne szó. Most lett felújítva belül. Be szeretném rendezni. Lentébb linkelek képet a parketta színéről. Nekem nem tetszik személy szerint, de mivel bérlemény ezért nem cserélem le.


Nincs jó színérzékem, inkább minimalista vagyok, az egyszerű szineket szeretem. Fekete, fehér, szürke. Viszont ez a szín betett nekem, nem tudom, milyen színű bútorokat vásároljak.


Nektek mi a véleményetek?


Ami lenne a szobában első körön egy L ülőgarnitúra, tv polc, tv, és 1 étkezőasztal.


A szoba pedig: [link]


Köszi!



2023. jún. 29. 14:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Picit sötétebb a képen, itt egy másik.


[link]

2023. jún. 29. 14:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag úgy a fal színe, mint a parketta totál semleges színű, tehát bármilyen színnel rendezed be, (sötét, világos) menni fog hozzá.

Nekem most nagyon bejönnek a türkiz színű kárpitok, mert az vidám szín és a világon minden színű kiegészítő illik hozzá.

[link]

Nyilván nem itt fogod leélni a maradék életedet, de ha optimálisan vesszük és maradsz 10 évig, akkor a következőbe majd veszel másmilyent.

2023. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


[link]


[link]


erről a "kombinációról" mi a véleményed?

2023. jún. 29. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Jók ezek, de ha tényleg érdekel a véleményem, akkor a szőnyeg, a díszpárnák, kerámiák, falikép, esetleg a sötétítő legyen valami más szín, mert ez így önmagában nagyon puritán és ezáltal nem otthonosan meleg.

A szürkéhez is megy minden szín.

Persze ez csak az én véleményem, az a lényeg, hogy te érezd benne jól magad, ha csak szürkében-feketében-fehérben, akkor abban!...abból is ki lehet hozni jó kis dizájnt, különösen, ha néhány egészséges zöld növény is kiegészíti.

2023. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!