Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEA bútorai gagyik?

Az IKEA bútorai gagyik?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt olyasmiket, hogy "nem ikeás szintű bútort akarok venni, hanem valami minőségit/rendeset".

Anyámnál használtan vett IKEA konyhabútor van, masszív, minőséginek tűnik. Vastag, festett front, erős szerelvények. Nem egy nyeklő-nyakló, széteső, szétváló lengyel low budget tucatkonyha. A saját környezetemben is inkább úgy hallok embereket ikeás bútorokra hivatkozni, mint ahogy mondjuk márkás gépekre, szóval úgy, hogy ez azért már minőség. Ezért is meglepett az itt tapasztalt legagyizás.

Vagy úgy van, hogy az olcsó, basic termékeik, amiket bizonyára a legtöbben vesznek, azok gyengék, a drágább bútoraik viszont kifejezetten jók?



2023. szept. 25. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A konyhabútoraik egész jók, de a többi bútorlapos az tényleg nagyon gagyi, végletekig kikönnyítve.
2023. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, ami jó, van, ami gagyibb. Ágyat vett már olyat egy családtag, ami pár hét után leszakadt (normál testsúlyú ember alatt). Ugyanakkor a legtöbb cuccukkal meg vagyunk elégedve. Szerintem vásárláskor azért lehet érezni, látni, kipróbálni, mennyire strapabíró.
2023. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gagyi, jysk is
2023. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a népszerű hemnes kanapéágyam van, borzalmas.


Kb fél évig bírta, aztán leszakadt a sín, ami a deszkákat tartja, valószínűleg azért, mivel túl kicsi csavar tartotta. (Mármint az volt hozzá adva eredetileg.)

És ami a legidegesítőbb, hogy állandóan nyikorog, akkor is, ha a kb 2-3 kilós macskám sétál rajta, és nyilván akkor is, ha én fordulok meg (70kg vagyok)

2023. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!