Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ez a matrac?

Jó ez a matrac?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 14. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Matracnál alapszabály, hogy ki kel próbálni. Boltban elég sok ki van rakva és rá lehet feküdni. Van akinek kényelmes, de van akinek nem. Nekem Habszivacsból, a Gold F85-ös van, azzal megvagyok elégedve, de ez ugye az én véleményem
2023. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Januárban vettem ilyet, csak az eggyel keményebb változatát. A helyzet az, hogy már most kezd gödrösödni, bő fél év után. Pedig használok rá az első pillanattól fedőmatracot, a súlyom pedig 2 számjegyű, tehát nem többszáz kilóval van terhelve. Úgyhogy inkább mást választanék a helyedben.
2023. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 14. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
A szivacs ès a hideghab elèg gyenge alsó kategóriás
2023. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ránéztem az árra, mondom jól megmérik. Ennyit drágultak volna? Dehogy is. Nekem Rottex matrac van, jóval olcsóbb ennél, nagyobb városokban szokott lenni mintabolt, ki tudod próbálni, panaszt nem tudok rá mondani, kemény matrac kellett, az lett és kész, de van nekik többfajta. Szerintem ez a Jysk-es túlárazott.
2023. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen van neked?

2023. okt. 14. 21:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Veszprémhez közel hol lehet Rottex matracokat megnézni, kipróbálni?
2023. okt. 14. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt Rottex, jó volt. De itt a LinkedIn egyet nem látok, a szivacs rèteg minősègèt.

A Rottex magyar, keresd a gyártót, ès hova szállítanak.

Most több matracot a matrackuckónál vettem, szám szerint 6 őt, rugóst, szivacsos, ifjuságit, mindegyikkel jó a tapasztalat. Sok infó van az oldalon a matrac minősègekröl.

2023. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szivacsrétegnek milyen minőségűnek kell lennie, mire figyeljek?
2023. okt. 14. 23:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt leírják. Minèl sürübb, annál tartósabb. A memória nyáron meleg lehet, nagyon sürü, nehezebben szellőzik.

[link]

Nèzd meg több matrac leírását.

2023. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!