Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel díszíted leginkább a...

Mivel díszíted leginkább a szobádat?

Figyelt kérdés
Én most arra gondoltam, rajzolok pár koi pontyot, és kiragasztom a falra. Meg vannak még más rajzaim is a falon, feliratok, poszterek. A polcomon nem igazán van semmi, csak könyvek, meg persze nagyon minimálisan dísztárgyak. (a dísztárgyakat inkább el szoktam tenni a fiókba, vagy valami.) A polcra most egy domborodó hátú macskát akarok, amit megrajzolok, és egy falapból kifűrészelem, végül feketére festem, lakkozom. Meg a mécsesekért vagyok még oda, a kedvencem egy piros, nagy szívekkel díszített fém cucc. Te mivel díszíted a szobád? Adnál ötletet, hogy dobjam még fel?
2010. okt. 18. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a növényekre voksolok. Van jópár, nagyon szépek, jó levegőt csinálnak, és olyan jó látni, ahogy nőnek.
2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen kreatív vagy:)Én többnyire csak poszterezek,valamint a sárga falra dzsungelt festettünk,növényeket,indákat,virágokat,kis tavat-végülis egész szép és hangulatos lett:)
2010. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pár éve csináltam a radiátor fölé egy "akváriumot" úgy, hogy kartonpapírból kivágtam kb 5 cm-es halakat, befestettem szép színesre mindkét oldalát, és damilra fűztem.

A damilok másik végét egy lécre kötöttem, és az egészet fellógattam az ablak elé.

A feláramló meleg levegőtől mozognak, nagyon szép és megnyugtató. Próbáld ki!

2010. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KÁELEF ***** válasza:
Én a szép perzsaszőnyegeket szeretem, persze nem a falra.
2010. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

semmivel, minimál stílusú a lakás, mondjuk élénk sárga színű a fal, sötét barna és világos barna bútorokkal nagyon szép, egy-két orchida és kész,

ja de nagy tv a a falra, ez a legszebb dekoráció

2010. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ez a hely tele van ötletekkel :


[link]

2010. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bluetackkel az ágyam fölött néhány cd, a szülinapi tortámról a gyertyák, meg egy lap, amire különleges betűkkel felírtam, hogy "Nevezz Csipkerózsikának, és hagyj aludni!". Az íróasztalom felett a falon bluetackkel tictacos dobozok, mert imádom, és rengeteg Garfield poszter. ^^

Nővérem íróasztala felett tükörszilánkok, nagyon mutatósak.

2010. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!