Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olyan szőnyeget keresek a...

Olyan szőnyeget keresek a kanapé elé, ami mosható mosógépben és csúszásgatlós a hátulja. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Gyerekszobait találtam, olyan kellene csak nappaliba valo mintaval. Konyhába való szonyeg meg nem jó, mert az túl vékony... valaki talált már ilyet valahol? A kulon ala teszek csuszasgatlonem johet szoba, nem prajtikus nekem. Köszönöm ha segítesz.

#szőnyeg #Csuszasgatlo
nov. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Van öntapadós csúszásgátló amit magára a szőnyegre tehetsz rá és azzal együtt már mosható lesz.

[link]

Varrni/varratni lehet még a szőnyeghez a hátoldalára csúszásgátló anyagot, mint amiket a zoknikra vagy babacipőkre is tesznek néha hogy ne csússzanak:

[link]

Ez a szőnyeg nekem úgy tűnik, hogy vagy elég jól tapad vagy ha több kell akkor egy öntapadós csúszásgátló sarokkal jól rögzíthető és használható - többféle színben is reklámozzák itt:

[link]

nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vettem öntapadós bogáncs zárat (tépőzárnak is nevezik)

Az egyik oldalát a kőre ragasztottam, a másikat hozzá varrtam egy szőnyeghez (mert a szövetet nem fogja az öntapadó). Stabilan fogja a szőnyeget, és elég sok mosást kibír, kb. a huszadiknál járok, és még nem kellett újat varrnom rá.

nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! A linkelt oldalon találtam olyat ami megfelel az elképzelésemnek! Hálásan köszönöm! :)
nov. 21. 04:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőnyegboltban kapni gumi hálót amit méretre is vághatsz . Nem csúszik a szőnyeg utána sehova.
nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!