Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Függönykarnis tartót pótlólag...

Függönykarnis tartót pótlólag hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Olyan műanyaggal bevont fémcső, úgy max 3 cm átmérőjű, ezt tartja a két szélén két teljesen műanyag tartó, ami két darabból áll. A falba van csavarozva az alap, ami közepén lyuk,.. ebbe kell dugni a másik elemet, amit a csőre kell előbb húzni. Ez egy kb 1,5 cm átmérőjű csövecske, végén egy lyukas "golyóbis"-forma, ebben a karniscső...


Na most az a gond, hogy felújításkor eltört az egyik tartó, de ahogy leesett a cső, eltört a másik is....


Nézelődtem bútor, meg hasonló boltokban, ahol karnisok is vannak.De ilyen alkatrészt nem láttam, sőt ilyen vastagcsövű karnist sem.



Hol lenne érdemes keresni?



nov. 21. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol karnist lehet venni,pót tartozékok is lehetnek .
nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Függönyszaküzlet
nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az áruház, ahol anno a karnist vettem, az már nincs Magyarországon... De nemcsak ott árultak ilyen karnisokat...
nov. 21. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet már nem kapsz pont ilyent, de ezeket valamikor külön is lehetett vásárolni, mint tartó, rúd ès rá a gyűrűk.
nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kép sokat segítene. Mi pl. tavaly felújítottunk, lecseréltük az összes karnisunkat, volt kb. 5 féle. A rudakat hasznosítottuk másra, de a tartóik megmaradtak hátha jó lesz még valamire alapon, éppen kidobni készültem, ha neked jó lenne valamelyik pár, szívesen elküldöm postaköltség fejében. :)

Sokféle kialakítás van, így közel sem biztos, hogy nálunk lapul pont olyan, ami neked kell, de érdemes ismerősi körben is körbekérdezni, aki esetleg most költözött, az lehet még tartogat ilyet.

Egyébként én az anrodiszlec.hu-t is jószívvel ajánlom, mi innen rendeltük két ingatlanfelújításnál is a díszléceinket és karnisainkat, ha jól emlékszem a tavalyi megrendelésnél láttam darabokból összeállítható karnist is. Hátha van pont olyan alkatrész, amit te keresel.

nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl. ilyesmire gondolok a leírásod alapján:

[link]

nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!