Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gumis lábtörlő alatt "beizzadh...

Gumis lábtörlő alatt "beizzadhat"a parketta?

Figyelt kérdés

Vettünk egy jópofa karácsonyi lábtörlőt, de bentre tettünk a szobába, mert elég puha. az alja gumis, és most a férjem elkezdett pattogni, hogy a gumi alatt majd be fog pállni a parketta.

Egy kis mintás szőnyegről van szó, tényleg lábtörlő méret. Ezért most ki akarja dobni. Szerintetek?

Nincs nálunk nagy pára, meg alapvetően hideg van, mert szélső lakás vagyunk.



nov. 24. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fszságokon problémáznék, már rég nem lennék házas. Azon kívül nem izzadna be. Mitől?
nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A férjed idióta. Bocs.

Tedd konyhába, előtérbe stb., ahol kőpadló van, ha nagyon meg akarsz felelni neki.

nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: én se tudom honnan jött neki ez az ötlet


2-es: lehet ki lesz telepítve, csak tök jól mutatott bent is :D

nov. 24. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Bent amúgy ezek tényleg jobban mutatnak, én is pont tegnap tettem le egy ilyet. :) Mondjuk mi azért nem tettük csak ki, mert nálunk meg azért feszült be a párom (ezek a pasik... :D), hogy majd biztos holnapra ellopja a szomszéd.

Cserébe a macska kisajátította, úgyhogy nálunk már marad bent asszem.

nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, úgy látszik ez a lábtörlő téma a pasiikbós feszkót vált ki :D

Végül amúgy bent maradt, félig a kövön, félig a parkettán, a szoba bejáratánál..

nov. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!