Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék szerezni/kapni/csin...

Hol tudnék szerezni/kapni/csináltatni "különleges" méretre szőnyeget?

Figyelt kérdés

Egy félszobába szeretnék venni egy szőnyeget, de sajnos nem találok olyan méretet, ami pont oda illene. Körülbelül 100-110cm hosszú kéne legyen, viszont a szélességgel van egy kis problémám: nem pont egy méter, hanem pár centivel kisebb, ilyen 97-98cm széleset keresek, hogy úgy férjen oda, ahogyan azt elképzeltem. Létezik olyan bolt, ahol méretre készítenek szőnyeget (nem horror áron, sima, egyszínűt, semmi különleges), vagy esetleg valahol le tudnának vágni pár centit az egyik-másik oldalból, állagsérelem nélkül? Tud valaki ajánlani egy helyet?

(elsősorban Budán)



dec. 8. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik méterre kapható padlószőnyegből körbeszegnek neked akkorát, amekkorát akarsz. Diegoban vettem én is minden olyan helyre, ami nem szabványméret.
dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Padlószőnyeg sajnos nem lesz jó. :( egyéb ötlet?
dec. 8. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi vele a baj? Vannak olyanok, aminek sima filces a háta, rá tudod tenni parkettára is. Nekem is olyan van. Körbeszegve meg sem lehet mondani, hogy nem eleve darabszőnyegnek gyártották. De egyébként ha elmész egy Diegoban, mindig vannak leárazva maradékból körbeszegett szőnyegek, lehet, hogy pont találsz egy odavalót.
dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
2. Akkor miért nem irod meg, hogy milyen szönyeg felel mwg neked?
dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Akkor készíttess magadnak egyedi szőnyeget:

Art-Kelim Békésszentandrási Szőnyegszövő és Kereskedelmi Kft

5561 Békésszentandrás, Szent András utca 2. Telefon 0630-418-2898 vagy (66) 218-922

dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akik rongyszőnyeget szőnek otthon, ők szokták mèretre kèszíteni. De 1-2cm az inkább tolerancia ilyen gyártásnák. Csak a padlószőnyeg lesz annyira pontos.
dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!