Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan íroasztal szék,...

Létezik olyan íroasztal szék, munkához ami 100%-ban tökéletesen, természetes és egészséges pozicióban tartja a hátat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy beleülök, és teljesen el tudom engedni magam, viszont nem lesz meg az az érzés, mint az ikeás aprópénzes széknél, hogy 10 darab csigolyám csúszik egymásba. Ha van ilyen és valaki belinkeli, a hálám a sírig foglya üldözni. Köszike.
dec. 9. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma ember, ami nekem kényelmes nem biztos, hogy neked is. Szóval nincs mese, ki kell próbálni mielőtt megvennéd.
dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de vannak amúgy ilyen speckóbb székek is, ami mondjuk tényleg erre lett kifejlesztve? Vagy marad az, hogy a drágább kategóriában próbálgatom?
dec. 9. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.

A fiam ilyet kért magának pár hónapja - informatikus.

Akkor akciósan kétszázezer felett volt kicsivel a szék és ez csak

gegyszerűbb típus, a jó székek között az olcsóbb kategóriából.

Prémium minőségű gamer szék-ként keress rá! Vannak olcsóbb változatok is, de azokat nem tudom valójában milyen minőségűek.

Ezekhez hasonló a fiamé, csak még a karfája is levehető párnás, nincs ezen az oldalom pont olyan.

[link]

dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legegészségesebb egy ülőlabda. Bár nem túl kényelmes, de ez adja az egészséget :)
dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A gamer szèkek vannak hosszú ülèsre tervezve, de az ára is jelentős ha olyant keresel.

A hosszú ülès viszont sehogyan sem egèszsèges. Ahhoz, hogy tèged tartson a szèk, már az egèszet dönteni kell, ami irodai munkára nem alkalmas.

dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!