Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon olcsó és gagyi hatású...

Nagyon olcsó és gagyi hatású egy ilyen "ideiglenes" szövet szekrény?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs túl sok ruhám és a háló szobában az edzős cuccok mellet pont elférne egy ilyen szekrény. Nem szeretnék túl sokat bele költeni az igazat megvallva. Van egy ruha tartó állványom csak azt már kinőttem.



dec. 9. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy rosszul néz ki, hanem az hogy a teherbírása elég harmatos. Nekem hasonló volt, a tartórudak elhajlottak és többször összeomlott.
dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs sok ruhád, akkor jó lesz. Nekem is ilyesmi van, kb. 8 éve és semmi baja. Nem kell roskadásig pakolni. Nyilván, akinek óriási ruhatára van, annak nem alkalmas.
dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk cipősszekrényből van hasonló az előszobában.

Szerintem nem is néz ki vészesen, és eddig jól is bírta, pedig jól meg van dübbentve (rengeteg cipőm van 😊).

Ja, és évek óta kicsi karácsonyfát veszünk, de egy nagy kerámia kaspóban simán megbírja, ha a tetejére tesszük, pedig tuti nem erre van kitalálva...

dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt hasonló cipős szekrény.Nagyon gyenge és állandóan szétesett.

Nem ajánlom.

dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl drága ahhoz, ami.
dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Átmenetileg jó, 1-2 évre, költözésig vagy ilyesmi. Amúgy egy bóvli.

Nekünk is volt egy ilyen. "Elfekvő" ruhákat raktunk bele a padláson. Ott konkrétan pár év alatt szó szerint elporladt a szövet része. Mint a filmekben, amikor porrá válik a múmia, ahogy hozzáérnek úgy ment szét

dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyiért vagy akár ingyen elvihetőben kapsz egy használt szekrényt a marketplace-n, amit akár átpingálhatsz.
dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van ebből igényesebb kinézetű és kivitelű is.


Nekem pl. kikás vajszínű van, csak középen van egy cipzárja és nagyon feszes.

Az alján és a tetején és a benne lévő polc pedig fából van, így majdnem a plafonig, 3 méter magasan fel van pakolva rá.


Ezekre a textil polcokra nemigen fogsz tudni mit pakolni, max. 1 pulcsit, 2 sálat.

dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg még modul szekrény, azt tudom ajánlani.

Az műanyag.

dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, nézd csak: itt is merev polc van:

[link]

dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!