Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tudjak csinálni?

Mit tudjak csinálni?

Figyelt kérdés

Vettem egy ágyat, és egyedül próbáltam összeszerelni, kézi csavarhúzóval(10 csavart kellett volna bele raknak normálisan) és 2 csavar ferdén áll. Ezzel nem lenne baj, csak azzal, hogy egy vasat fog oda, ami kéne tartsa a matractartónak a középső részét. Ezt a vasat össze kéne illeszteni egy másik vassal, ami nem megy rá, mivel kinnebb van a csavar. Vettem egy tiszta új csavarhúzót ami elkopott, szóval fogalmam sincs hogyan tovább. Tippek?

19/l



#ágy #Összeszerelér
dec. 11. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy akkus csavarhúzót. Aránylag olcsó, ilyen kis női kézbe való mérettel.
dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csináltál és elferdültek a csavarok?
dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy "elnyaltad" a menetet /így látatlanban/ ha belső menet volt az szopás
dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt menet fúrva, én kellett bele csavarjam. S az volt a baj hogy nem 90°ban ment bele egyenesen hanem elhajlott
dec. 11. 19:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a feje egyik része kintebb van mint a másik fele
dec. 11. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem nem tiszta.

Összeszerelős bútoroknál elő szokták fúrni a lukakat, nem csak úgy be kell valahová csavarni a csavart ahová az ember gondolja éppen.

dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6# Ha facsavar, akkor lehet csak jelölve van, vagy minimálisan mélyítve a csavar helye. Nem egyenesen lett becsavarva, ennyi. Próbáld meg újra csavarni, akár arrébb valamivel.
dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!