Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nyíregyházán hol érdemes...

Nyíregyházán hol érdemes szekrénysort és ágyat venni?

Figyelt kérdés

Sok netes oldalt néztem eddig,de vagy nem tetszettek vagy annyira drágák voltak,hogy elájultam!

Nekem egy olyan szekrénysor kéne,amelyik két oldalán dupla ajtós akasztós,van benne bárszekrény,2 polcos elem is van hozzá,ezekben alul és felül van 2 polcos szekrényke is!

És egy ágyazható 3+2+1 kanapét szeretnék!Azt nem tudom,hogy van e olyan,hogy a 2-es részt is lehet ágyazni? Tudtok valami jó helyet?A két bútorra úgy 120 ezret gondoltam maximum!Mert nem adnék ki egy kanapéért 500 ezret,meg egy szekrény sorért 200 ezret,ahogyan látom sok oldalon!


2010. okt. 23. 15:42
 1/7 anonim válasza:
Ha gondolod akkor én tudok neked 200 ezerért ülőgarnitúrát, ami bőr, nem műbőr, teljesen új, tartozás fejében adták! Ráadásul nyíregyen is van, a szállítás sem lenne gond. Írj priviben!
2010. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj az nagyon sok!Sajnos most költöznénk és nincs sok segítségünk,ezért tudok csak ennyit rászánni!Meg ha bőr lenne rá sem ülnék úgy félteném :P
2010. okt. 23. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyen igényed van, akkor inkább csináltassál, a szent istván utcán több bútor üzlet is van amúgy egymással szemben.
2010. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
bujtosi bútorszalon? vagy a 41-esen a shell mellett is van vmilyen bútorbolt
2010. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mind körbejárom :P :)
2010. okt. 23. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Márk bútorbolt a Szent István úton, alkudni lehet.

Szegfűbútor az Oplus benzinkúttal szemben a Lujza utcán, ez bútorgyár, innen hordják a bútorokat oda, ahol nem bírod megfizetni. Olcsó, jó, és szép bútorok.

[link]

itt nézelődhetsz is.

2010. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha egyedi igényeid vannak, akkor talán jobb ha személyre szabottan gyártatsz magadnak.

Nyiregyen próbáld meg ezt: [link]


Ott láthatod a referenciákat.

2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!