Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ebből a nagyon praktikus...

Ebből a nagyon praktikus vállfából, nincsen felnőtt verzió? Nem az állíthatóságra, hanem az egymásra függesztésre gondolok!

Figyelt kérdés
[link]

márc. 13. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A képen rengeteg valami van, mire gondolsz?
márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# a vállfára gondolt! tudod mi az?


Sztem a nehezebb ruhàktól eltörhet, de van ilyesmi

[link]

Vagy takarèkos vállfa fèle is van ami hasonló eredmènyt ad

márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen

[link]

márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

"de van ilyesmi"

És ezt az emberek megrendelik egy másik földrészről és még pénzt is adnak érte? Hát ezen be..ok!

márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Minden a másik földrészről érkezik szinte a kaján kívül, és még annak is a nagyrésze!
márc. 13. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

4# nem tudom hol èlsz, de amit itthon veszel, azt is másik földrèszről hozzák be, ès dupla áron veszed a boltokba.

Ès sokan, igen, inkább fele pènzèr megrendelik.

márc. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na még én vagyok lehülyézve :D

Megy a sírás, hogy mikroműanyag, meg felmelegedés, de a sok bolond tonnaszám rendeli a selejtes műanyagot a világ másik feléről... Az eszetekbe sem jut hogy szóljatok a férjeteknek, vagy apukátoknak hogy kb fél perc alatt hajlítson már egy kampót drótból, vagy egy régi vállfa kampóját alakítson át, esetleg vennétek egy marék kulcskarikát amivel ugyenezt meg tudjátok csinálni, vagy barkácsáruházban néhány méternyi láncot...

márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!