Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik típusú padlószőnyeg az...

Melyik típusú padlószőnyeg az ideális? Mintás vagy egyszínű?

Figyelt kérdés

Boltokban pl. Nem látok olyat hogy vékony egyszínű szőnyeg

Csak vastagszálú egyszínű de azon meglátszik minden nyom

Ha Vékonyszálú akkor meg bugyuta minták vannak rajta

Régebben tobb volt a választék vékony és vastag szálú szőnyegekből



márc. 26. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyszínün a legkisebb folt is meglátszik és nem lehet kititsztítani, ez nem a szálvastagságtól függ.

Szóval, ha padlószönyeget akarsz feltétlen, akkor mindenképpen mintásat javasolnék, egyébként pár hónap múlva már ronda lesz.


De sokkal jobb megoldás valami mosható padlóburkolat (metlachi vagy parketta), és arra szönyeg, azt könnyen lehet cserélni, sokkal egyszerübb tisztán tartani

márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most is nagy a választék, lehet csak nem jó helyen nézted. Hol kerested?
márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Békéscsabán, van bőven választék csak inkább az egyszinu vastag fajtakbol a vékonyakat konnyebb kiporszivozni, csak azokon meg olyan idegesitoek a mintak en azokat nem tudom vhogy megszokni
márc. 27. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem inkább ízlés kérdése.

Csak megerősíteni tudom a tapasztalatodat, én is pont így jártam Debrecenben. Én a mintásat semmiképp sem tudom elképzelni, mert nagyon távol áll az én ízlésemtől, így kénytelen voltam viszonylag vastagot venni. Abból gyönyörű színek voltak, de sajnos igen le van taposva ahol járunk rajta. :(

(Nyilván tudtam előre, hogy így lesz, és még mindig inkább ezt nézem, mint a bugyuta mintákat.)

márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is korábban vastag terrakotta szőnyegem volt de porszívózni is borzalmas volt mert vastag csíkokat húzott maga után a porszívó csöve meg minden egyes nyom meglátszik rajta, múltkor éppen találtam vékony szőnyeget az is mintás csíkok vannak rajta de legalább egységesen nem váltakoznak rajta a színek, van ez a gothic nevezetű szőnyeg az is vékony láttam kékben zöldben meg barnában de mindegyiken vannak fehér minták és az rohadtul idegesített hát hiába ki mit szeret meg bír megszokni
márc. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!