Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kinek milyen fajta légtisztító...

Johnny. kérdése:

Kinek milyen fajta légtisztítója van otthon?

Figyelt kérdés
Van valamihatása amit észrevettetek amióta használjátok?
ápr. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nincs semmi bajom amióta egy tiszta levegőjű faluban élek. (vagy csak nincs olyan gaz a környéken ami meg akar ölni)
ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Virágok.

(Nem vicc, tényleg.)

ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van Philips és Xiaomi is. Azért kellett több is, mert Bp-en Üllői úthoz közel élünk. Nagy felújítás volt, festés, mázolás, radiátorfestés és még egy hónap múlva is olyan büdös volt a házban, hogy a gyerekem és én is asztmás rohamot kaptunk tübbször. :( Hiába szellőztetünk, amikor megy a fűtés , akkor párolog ez a cucc folyamatosan és nagyon rossz a szaga, gondolom, nem is túl egészséges. A Philips már megvolt, az is megy, de a nagy Xiaomi az valami csoda. Egy nap alatt kiszedte ezt a szagot és minden bajunk elmúlt. Ha nem lett volna ez a felújítás, akkor nem vettem volna meg, de nem bántam meg.
ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!