Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem át a szobámat...

Hogyan rendezzem át a szobámat? Egy rajz is van.

Figyelt kérdés

1 Gázkonvektor (gurulós)

mellette: 0-val jelöltem az egy kis polc azokon, fényképek, plüssök, persely, díszek kis szobrok vannak leginkább piros színben.)


2 tv asztal (ebben könyveket is tartok)

ott van az ablak


3 szék


4 íróasztal fehérszínű


5 polc (az íróasztallal járt, 4részes,fehér,ezeken is plüss, gyertya, fénykép, és különböző díszek)


6 ágy


7 szekrény


zöldel jelöltem a tapétát ( a tapéta piros színű és rajta fekete pillangó és ezüst tetkóminta, ahol nem látjuk a zöldcsíkot ott a fal fehérszínű azért lett így megoldva mert féltem hogy túl piros lenne a szobám.


Szeretném valahogy átrendezni de nem nagyon lehet.


Konektor is az ágynál van és az íróasztal mellett a számítógép és a tv miatt.


Esetleg valami dísszel/kiegészítővel feldobni.


[link]


2010. nov. 6. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A 0-ás polc fali polc? Van alatta hely? A gázkonvektor mennyire mozgatható? A szekrény ajtaja az ágy felé nyílik?

Próbálok valamit kitalálni.


Az a tapéta nagyon jól nézhet ki. Nem tudnád a mintáját megmutatni egy képen? :)

2010. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fali polc igen van alatta hely, ott van a gázkonvektor,az egyébként mozgatható, a szekrény az ágy felé nyílik.

És megpróbálom ma a képet megmutatni

2010. nov. 6. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jutott eszembe.

Tollal az eredeti állapot, sárgával a változtatások.

A TV-t át lehetne rakni a konvektor helyére, az asztalt pedig az ablak elé, konvektort a sarokba. Nem tudom, hogy ez így elférne-e, hosszabbítóval el lehetne vinni az áramot a gépig,tv-ig.

A sárga részre az ablakkal szemben ki lehetne tenni valami képet/posztert ilyesmit. Ha vannak művészi hajlamaid, akkor magad is készíthetsz ilyet. (Pl. szerintem tökjól nézne ki egy olyan kép, ami egy ábrának csak a sötétebb foltjait ábrázolja egy színnel a háttérszín előtt. Nem tudom, hogy hívják ezt a technikát. Mindjárt megpróbálok valami képet találni róla.)

2010. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És nem tudom, milyen tájolású a szobád, de ha viszonylag napos, akkor mindenképpen raknék be növényeket. :)
2010. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint én. Stencilezésnek hívják talán.

[link]

[link]

Nem tudom, hogy mi a technika lényege, de egyik barátnőm úgy csinálta, hogy az eredeti képen körberajzolta a sötétebb részeket, ezeket kivágta színes katronból és egy másik színűre ragasztotta fel.

2010. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!