Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy gondozzam az Aloe Verát...

Hogy gondozzam az Aloe Verát és hogy teleltessem át? Mennyi az ideális hőfok neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kint a hidegben télen vagy pincehidegben és sötétben semmi esetre nem szabad telewlteni.Legalább 15-2o fok.Szélmentes hely, tehát ne legyen huzatos.Az öntözés lagalább ugy utálja mint a kaktusz.Egy kicsit öntözni csak akkor szabad és akkor is csak egy kicsit, ha csontszáraz a föld.
2010. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 53 %-ért a hozzáértő szakértőnek elmondanám, hogy én nem csak képről látom, hanem szaporitom is.Ennyi.
2010. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor válaszolj a kérdésre is!
2010. nov. 8. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van Aloe Verám. Napos, de huzatmentes helyen tartom, igaz a friss levegőt szereti. Szóval szellőztethetsz, csak ne nagyon érje huzat. Nekem ablakpárkányon van. Heti 1x locsolom alulról a tálkába, annyit, amennyi a tálkába belefér. Azt szép lassan felszívja. És nagyon jó vastag, "húsos" a levele. Az öntözővízbe teszek tápoldatot is.

Remélem, segítettem.

2010. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jajj értem valószínű az volt a probléma hogy felülről locsoltam. Előre is köszi
2010. nov. 10. 20:32
 6/6 anonim válasza:
nekem is van. úgy kell hogy alulról kell öntözni illetve napos helyen szobahőmérsékleten (nekem a szobában van ahol 12-16 fok van) és nagyon jól hajt. már 2-szer kellett átültetnem nagyon edénybe mert annyira megnőtt hogy már nem áll meg a kicsibe. remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!