Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Platinumnak melyik citromsárga...

Platinumnak melyik citromsárga színe szép . Ami egyben erős is. Aranyvessző vagy melyik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsó vacak, a falon mindig máshogy néz ki, mint a mintán. Az egyetlen kivétel a nem gyárilag kevert.
2010. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezek az előrekevert festékek kb pont 2x annyiba kerülnek mint a normális festékek.

kb. mint a 3 az egyben kv. a cukrot meg a tejport nescafe árban veszed, zseniális.

2010. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Tikkurilla sokkal jobb, minőségre is és a színei is szépek. Árban kicsit több de megéri. Anyukám a meleg-sárga árnyalatú Platinummal festette a konyháját, nagyon szép lett, a pontos nevét nem tudom. A citromsárga nekem rideg, egyszer beleválasztottam de átkentem egy pár hónap múlva mert zavaró volt.
2010. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
hát...én elégedett vagyok a platinummal, maximálisan!!!!!!!!sőt....előtte rengetegfélét próbáltam,ami ígérte a max.fedést,max.garantált színt stb...és sVrt se ért...na az volt a drága....mivel vehettem új festéket!!!!!nekem mindenhol platinum van, a sárga szín a nárcisz , nekem az van, a lényeg, hogy alá legyen alapozva!!!ezt sokan kispórolják, és persze a végén fel vannak háborodva,hogy nem fed, nem takar....stb...szóval ha szép sárgát szeretnél ami élénk,erőteljes szín, az a nárciszsárga...ha akarod priviben küldök fotót is, nekem milyen lett...
2010. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném ha küldenél képet nekem privibe!Én nekem is aza szin jönne be:)
2010. nov. 21. 13:53
 6/6 anonim válasza:
Szia! Kérlek küldd el nekem is azt a képet, mi is olyat szeretnénk de nem tudom milyen. Köszönöm előre is!
2011. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!