Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » GARDRÓB SZOBA tetőtérben? Hol...

GARDRÓB SZOBA tetőtérben? Hol kezdjük?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Az alap gondoltam megvan már

Egy gardrób szoba....falat kell bontanunk, ajtót kell betenni majd belépsz és van egy szobád ami telis tele van pakolási lehetőségekkel:)


Helyünk megvan (anno szauna lett beletervezve-nem mi találtuk ki, a fürdőszoba egy része, kb 2,2m x2m)


ÖTLETEK??Képeket linkelnétek?Nem nagyon találtam tetőtéri gardróbos képeket.


Jó ez így?Nem kicsi szobának?


2010. nov. 15. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
a tetőtér a ferde falak miatt tipikusan kevésbé alkalmas gardrób szobának. ettől még lehet bele tervezni, de nem árt konzultálni egy szakemberrel.
2010. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Képet én sem nagyon találtam, de a ferde falakat szerintem jól ki lehet használni, ha a fiókos dolgokat, cipőtárolót teszitek oda. Lesznek kicsi fiókok, meg egész nagyok is :)

Ekkora helyiségbe nem javasolt a zárt szekrény, a szüleimnek volt hasonló méretű gardróbjuk, de pár héten belül levették az ajtókat, mert egyszerűen nem lehetett tőlük elférni.

2010. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez ugyan nem gardrób, de a szekrénymegoldás jó ötletet adhat:


[link]


[link]


[link]


jaj, remélem, jók lesznek a linkek :)

2010. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!