Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszobából nyíló gardróbszo...

Fürdőszobából nyíló gardróbszoba? Jó ez így?

Figyelt kérdés

A lényeg:


Van egy nagyobb fürdőszobánk sarokkáddal, mosdóval és wc vel


Esténként párom és a kisfiam itt lubickol én reggel itt kezdem a napot.


Viszont van egy része 2mx2,2m kb ami nincs lecsempézve, mivel szaunát terveztek bele anno, amiből persze nem lett semmi.(én sem szeretném)


Kitaláltam ezt a helyet le tudnánk választani, rá egy tolóajtó és lenne egy jó kis gardóbszobám


Nagyon ragaszkodtam hozzá, hogy oké, válasszuk le, de az ajtó(tolóajtó???)a nappali felöl nyíljon és ne a fürdőből(a falról ami most bekerülne)


Persze a család ff tagjai ágálnak a bontás ellen, max úgy mennek bele, ha a leválasztó falról nyílik (a fürdőből)a gardróbszobám



Kérdés: Nappaliból kell nyílnia???vagy megoldható a fürdőből is??


Igazából attól félek, ha a fürdőből nyílik, hogy BEPÁRÁSODIK, BEPENÉSZEDIK a kis gardróbszobám vagy ez hülyeség sztetek?

Kell ilyenkor valami kis szellőzés neki?Meg olyan csöpp kis helység lesz az, tele mindenfélével



MEg ez inkább ilyen kacatos gardrób lenne, nem olyan ahova minden reggel bemászkálok öltözködni mert a hálóban is van egy nagy szekrény....itt inkább azok a cuccok lennének amiket kevésbé használunk.



Ötletek?Vélemények?Ki hogy csinálná? Köszi


2010. nov. 16. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Jogos a félelemed. Nem értem a férjed,hogy miért nem gondolta át. Gondolj bele,hogy mekkora gőz, pára keletkezik egy esti lubickolásánál. Az egyáltalán nem tesz jót a ruhának. Meg arra is figyelnetek kell, hogy olyan fából készüljenek a polcok, meg az ajtó, ami bírja a nedvességet. Bár az sajnos nem olcsó! Én mindenképpen a szoba felől nyitnám meg!
2010. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, nem igazán jó, ha a fürdőből nyílik, pont a pára miatt. Ha tudnátok neki szellőzőt csinálni, akkor oké, de ha csak az ajtó, akkor ne onnan nyíljon. Más lenne, ha a kád lenne leválasztva, mint a zuhanykabinok vannak. Akkor kevesebb lenne a gőz, így viszont mindig nyirkosak lesznek a ruhaneműk.
2010. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

átgondolta, meg is érti de nem akar bontani

és már a őrületbe kerget.

olyan pici a hely, a szellőzést sem tudnánk megoldani sztem


el vagyok keseredve


annyira szeretném megoldani valahogy bontás nélkül

2010. nov. 16. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Semerre sem lehet a szellőzést megoldani? padlás,szellőző a falon stb?

Normális ajtónak nincs helye?


A bontás ellen nem csoda, hogy ágálnak az nagyon nagy macera, az ember önként nem csinál ilyet:)

2010. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is a fürdőben van a szekrényem(szekrénysor!) már több mint 6éve és semmi bajom nincs vele..ilyen redőnyös a szekrény ajtója, ha az számít.
2010. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ruhát tesztek bele, akkor olyan büdös lesz, mint az állat. Sajnos rossz ötlet. Győzd meg a párod.
2010. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is a fürdőben van a szekrényem(szekrénysor!) már több mint 6éve és semmi bajom nincs vele..ilyen redőnyös a szekrény ajtója, ha az számít.
2010. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ácsi!

félreértés!!!!


GARDRÓB SZOBA!!nem szekrény


és úgy néz ki megoldható a padlás felé egy szellőző izé

az a rácsos valami elég oda nem?

2010. nov. 16. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

én raknék 2db 100mm átmérőjűt.

át kell törni a födémet és a 100 mm átmérőjű csövet fel kell küldeni a padlásra. annak a két végére mehet a rácsos izé

2010. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!