Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tegyek a szétszedett...

Mit tegyek a szétszedett bútorral?

Figyelt kérdés
Szétszedtem egy szekrényt, amire nincs szükségem, hogy tudok megszabadulni az elemektől? Kukába nem dobhatom, mert a közös képviselő nyivákol. Nyilván pénzt se nagyon szeretnék kiadni érte. A lomtalanítás meg egy év múlva lesz... Hova lehetne vinni?
2010. dec. 5. 17:05
 1/7 anonim válasza:
Rendelj egy konténert amit lomtalanításnál szoktak rendelni, vagy vidd le a pincébe lomtalanításig.(legalábbis én ezt csinálnám)
2010. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van a lakóhelyeden szeméttelep, nézz utána, hátha ki lehet vinni ingyen. Legalábis a mi városunkban minden lakó évi 1 m3-t kivihet díjmentesen.
2010. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pince sajnos nem opció. szeméttelepről nem tudok, van egy szelektív hulladékgyűjtő, ha amellé leteszem, az mennyire szabályos? elviszik? falapok egyébként, szétdarabolni meg nem egyszerű megfelelő szerszám híján és mint mondtam, nem szeretnék pénzt kiadni :)
2010. dec. 6. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:

én Bp-en lakom, nem messze tőlünk van egy erdős rész, ahol egy egész kis csövikolónia él a maguk tákolt viskóiban, ha érdekel, elmondom, h kb hol van, oda elviheted, ők biztosan hasznát veszik.

és jó érzés tudni, h segítettél pár emberen. :D

2010. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt inkább kihagynám :) egyéb ötlet esetleg?
2010. dec. 6. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

veszel egy fűrész 1500 ft ért és avval szétdarabolod és belevágod a kukába..

mondanám hogy hozzd el hozzám tüzelőnek de gyanítom nem éri meg.

Vagy esetleg van kertes rész a környékeden ott mindig van egy két ház ahol fával fűtenek sztem ők is szivesen veszik.

2010. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a fűrészelésen gondolkodtam, aztán kaptam egy tippet, és igen, végül szétrugdaltam az egészet, mint C. Norris, most már könyen befér a kukába, a közös képviselő meg tehet egy szívességet :)

kösz a tippeket!

2010. dec. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!