Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet szegeden kulcstartó...

Hol lehet szegeden kulcstartó szekrényt vásárolni?

Figyelt kérdés
az a gond hogy csak kis fogasokat találtam, de karácsonyi ajándéknak szánnám, de nem tudom hogy hol vegyem meg.tudnátok ötleteket adni?
2010. dec. 17. 17:21
 1/5 anonim válasza:
OBI, Praktiker. Én is ott vettem az enyémet. Fém színű és szép mintákkal lehet kapni. Az eleje kicsit domborított, elég modern stílusa van. Én az enyémet nagyon szeretem.
2010. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyibe fájt?
2010. dec. 17. 23:02
 3/5 anonim válasza:
Én tavaly karácsonykor vásároltam faajándékokat a printkerben. Ott láttam akkor fából ilyen szekrényt. Nem is volt drága. Az idén nem néztem. A Maros utcaiban nagyobb a választék, de megnézheted mindkettőbe.
2010. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap voltam a printkerben, a nagyáruházban de csak olyat találtam ami ilyen nagyon kicsi volt, két akaszó volt csak, és egy szív volt belevágva, egyszóval csak ilyen nagyon kicsi fogasszerűség, 400 forintért
2010. dec. 18. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen 2 ötlet ugrott be....

--Török kulcsszervíz,a Rókusi templom oldalánál,ahol a buszok mennek ki a Mars térről.

--A Bartók téren,ahol az Újszegedre menő buszok,trolik megállnak,ott van egy zár-vasalat + minden "kütyü" bolt,nézd meg,hátha....

2010. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!