Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire engedi át a fény a...

Mennyire engedi át a fény a rizslámpa?

Figyelt kérdés

erre gondoltam: [link]


És még egy kérdés a fehér falfesték, drágább vagy olcsóbb mint a színes?


2011. jan. 2. 09:27
 1/5 anonim válasza:

Tökéletesen átengedi a fényt, nem rosszabb, mint egy sima lámpabura. Lehet mellette látni. :'DD

Én úgy tudom, a fehér festék az olcsóbb, de ebben nem vagyok teljesen biztos. (:

2011. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fehér festék olcsóbb, mint a színes. De én Dulux festéket vennék, mert nagyon szép színe és fénye van. Sokkal szebb, mint az olcsó gagyinak.

A rizslámpa átengedi a fényt, de mondjuk olvasni mellette nem lehet. Én hálószobába javasolnám. Nekem van egy eladó 500 ft-ért. Ha érdekel írj privit

2011. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. milyen színű?
2011. jan. 2. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk mindenhol ilyenek vannak, jó nappaliba is, ha nagyobb égőt teszel bele. amúgy újonnan párszáz forint ikeában a fehér, és nem kell fúrni meg barkácsolni, a villanykörte vezetéke megtartja.
2011. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van már 1-2 olyan festék, ami egy rétegben fed. És ez nem reklám, kipróbáltuk és tényleg. És ha ilyen egy rétegben fedő színeset veszel, lehet, hogy olcsóbban kijössz, mint egy olcsó fehérrel, mert azt valószínűleg többször is át kell kenni.

Nekem is volt rizslámpám, semmi gondom nem volt vele. Mutatós volt, és általam tovább dekorálható - festékkel szép kis absztrakt képeket lehetett rá festeni... :)

2011. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!