Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet gyerekszobabútorra...

Hol lehet gyerekszobabútorra ragasztható aranyos matricát venni? Esetleg honlap címet írnátok ahol meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármilyen papír-írószer boltban, játékboltban van, de azok elég kicsik egy bútorra.

Viszont ha van jó mintád, akkor nyomtathatsz magadnak. Lehet kapni A/4-es matrica papírt, amire rányomtatod a kívánt motívumot, kivágod és már ragaszthatod is.

Ha megengedsz egy megjegyzést: szerintem a matricákkal az a baj, hogy hamar megunják a (kicsit nagyobb) gyerekek, viszont az éppen járó babák imádni fogják lecsipegetni, nem mindegyik fajtát lehet szépen leszedni, ha már meguntátok. Mi úgy dobtuk fel a bútorait, hogy csináltam üvegmatricákat, lehet cserélgetni, sokszor felhasználható.

Matrica-ügyben érdemes szétnézned a www.matrica.lap.hu weboldalon.

2009. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Nagyon sok hátránya van a matricának.Mi a gyerekszoba szekrénysort úgy dobtuk fel hogy az obiba vettem pillangós fogantyúkat, és mindegyiket olyanra cseréltem.A lányom imádja, és eddig aki belépett a szobába nem hagyta szó nélkül a minden színben pompázó csillogó fogantyúkat.Kisfiúsok is vannak.(autók, vonatok,szerszámok, virágok)
2009. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Remélem még nem késtem el vele, nekem jár a praktika újság tőlük lehet rendelni dekupázs papírt(volt egy olyan amin katicák, tüdérek, lovacskák, virágok voltak)de szerintem hobbiboltban is beszerezhető másmilyen(nekem is van kutyás, gyümölcsös, delfines) és kell hozzá a speciális ragasztó.Egy nagy ív+ a ragasztó megvan egy ezresből.Tudod ez a szalvétatechnika csak nem szalvétával hanem a speciális papírral.Én falra csináltam ebből egy helyre katicákat(kiságy fölött lesz kispárnás és alvós katicaraj)egy másik helyre meg virágos mezőt alakítottam ki és oda lettek a lovacskák, virágok.Olyan mintha festve lenne, soha nem jön le csak ha majd falat festünk.Bútorra ugyanezt meg lehet csinálni.De vannak tényleg ezek az ikeás, obis, kikás foganytyúk azzal is fel lehet dobni, vagy dekorgumiból betűkkel alakzatokkal stb.Matrica tényleg nem tartós, de az előbbieket nyirkos puha törlőruhával tisztítani is lehet anélkül hogy kárt tennél bennük és nagyon jópofák.
2009. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Brico Storban láttam disneys nagy marticákat, vagy micimackó, vagy hercegnős habszivacs figurákat, amiket kétoldalas ragasztóval rakhatsz fel.
2009. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!