Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kidobtam a karácsonyfát,...

Kidobtam a karácsonyfát, eltettem az egyéb díszeket, adventi koszorú, asztaldísz, ajtódíszt. Most olyan "üres" lett a ház. Mivel, hogyan díszítetek ezután?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
jön a farsang, öltöztesd a családot jelmezbe:))
2011. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Két nap és újra megszokod.
2011. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:
Én az évszaknak megfelelően. Tehát most nem nagyon tudsz már mit kirakni, ami nem karácsonyi de téli dísz. De nemsokára jön a tavasz és ki lehet rakni a virágos díszeket!
2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csinálj valami kék, lila színből apró cseprő dolgokat, üvegmatrica, vagy üvegfestékből gyertyatartókat, vagy kis képeket és tedd ki a falra, ablakra.

Vagy nem is fontos téli dolgokat csinálnod, ami éppen a hangulatodnak megfelelő díszítsd fel a lakásod belülről:)!!

Üdv egy 8 hónapos Kisfiú és egy majdnem 3 éves Nagylány Anyukája.


Én most éppen egy lila virágos képet üvegfestékkel festegetek, meg lesz még egy pár amit kinyomtattam mintaként:)!

2011. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, majd kezdek valamit.
2011. jan. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!