Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek a vörös és fekete...

Szerintetek a vörös és fekete párosítás milyen lenne a szobámban? Kevesebb fekete, több vörös, milyen ez a színpárosítás, mi jellemzi, saját vélemény stb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Világos vörös, sötétebb vörös szőnyeggel, és fekete bútorral, szerintem jó.
2011. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, nyomasztó. Rám egy idő után tuti ilyen hatással lenne, de én alapból is inkább a világosabb színeket szeretem.
2011. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ha a szoba belmagassága alacsony (kevesebb 2,5 méternél) és/vagy kis alapterületű, a sötét színek kisebbnek fogják kiadni a szobát, mint az valójában.


Valóban a vörösnek haloványabb árnyalata a falon, élénkebb, vagy inkább mélyebb árnyalata szőnyegben és fekete bútor jó választás!


De: fekete bútoron látszódik legjobban a por!


Akkor válaszd ezeket a színeket, ha tágas tered van. Legalábbis szerintem...

2011. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Túl lázadó. Ördögies...
2011. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nekem vörös-fekete-fehér színösszeállítású a szobám, és imádom. mindenkinek tetszett eddig. szerintem te is vigyél bele egy kis fehéret, hogy legyen valami világos is benne.
2011. jan. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem iszonyat nyomasztó.
2011. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) A szoba elég nagy, nem gond ha kicsit kisebbé teszi ez a két szín, és tényleg jó ötlet lehet bevinni egy kis fehéret...erre még nem gondoltam. Szerintem is feldobná.
2011. jan. 9. 17:34
 8/12 anonim válasza:

Jó együtt a vörös és a fekete, egyre vigyázz, ne ess túlzásba! Ne fess minden falat vörösre, mert egy hónap múlva megőrülsz. Nyugtalan, ideges leszel tőle. De ha jólsz bánsz vele, akkor szeretni fogod. Nézd meg ezeket a tapétákat:

[link]


[link]


Azt nem tudjuk, hogy melyik nemhez tartozol, úgyhogy küldtem ilyet is, olyat is:)

2011. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
agresszív
2011. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
18/L egyébként :) köszi neked is a tippeket :)
2011. jan. 13. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!