Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen kézzel készíthető,...

Milyen kézzel készíthető, olcsó dekorációt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A barátommal most költöztünk össze,nagyon kicsi a lakásunk,és elég üres...Mármint a bútorokat leszámítva.Szeretném feldobni kicsit,valami házi készítésű,fiatalos dekorációval,viszont nem sok pénzünk maradt,minden elment a költözésre,úgyhogy olyan ötletek érdekelnének,amikhez nem nagyon kell költekezni...
2011. jan. 11. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van kézügyességed, festhetsz a falra valami figurát, vagy díszt. Az ágyra varrhatsz ágyterítőt, díszpárnát, sötétítő függönyt is varrhatsz, az ágyterítővel megegyező színben. Az éjjeli lámpát is feldíszítheted, mondjuk rádobsz valamilyen színű selyemkendőt.
2011. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

virágmagot olcsón tudsz venni,vagy hajtásokat szülőktől/szomszédtól,mindenki szivesen ad,teljfölös pohár,kiülről bevonos szines papirral,és már csak locsolgatni kell

a virágok rögtön otthonossá teszik


vársz 2-3 hetet,és a naptárak 50-100 ft-ért kaphatóak,tavaly cicásat vettem,naptár részét levágtam,cicákat meg kiragasztgattam szépen az ajtókra


diszpárnákat tudsz te is varrni,turiban olcsó napon veszel szép szines mintás pólókat,és már csak cérna kell


tülör...nem olcsóak,de nagyitják a lakást


goodsmarket,100-as boltok...rengeteg dekoráció pár forintért

2011. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 11. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ablakba tudsz rakni illat gyertyákat, az jól néz ki. Ha kiszárítasz narancs és citrom gerezdeket, teszel hozzájuk fahéjrudakat, az szép dekoráció :)
2011. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet:) Köszi:)
2011. jan. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!