Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyiért csinál meg egy...

Mennyiért csinál meg egy magyar asztalos egy biztonsági bejárati ajtót? Simán lakótelepi lakásba.

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha egy asztalos válaszolna.
2011. jan. 13. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene ehhez asztalos?

Ajtócsere, net, 10 perc alatt találtam, 4 nap múlva ki volt cserélve.

Én történetesen acél ajtót választottam, de ez nem látszik rajta, viszont masszív...

2011. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor az kínai!
2011. jan. 13. 19:57
 3/11 A kérdező kommentje:
2011. jan. 13. 20:03
 4/11 BlackSword ***** válasza:
Szerintem olcsóbb lenne venni egyet készen... A bejárati ajtó mérete 100/210... De ha elmondod Segíthetek Józsinak az igényeidet, akkor van rá esély, hogy tudja mit szeretnél, és mutat neked egyet...
2011. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A miénk 90X200.
2011. jan. 13. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Hah! Jó a video.. De attól tartok hasonlót lehetne csinálni fa ajtóval is. Azt hiszem 1:1....

Ha már felkészülten állnak neki.

2011. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismertem a videót, de mindig röhögnöm kell ha meglátom.

A tényszerűség kedvéért.1, A gyári lakótelepi ajtó még ennél is szarabb.2, nem minden lemezajtó ilyen szar.

Még erre is megéri kicserélni, mert nagyságrendekkel jobb hő és hangszigetelő.


Ha biztonsági ajtó kell vegyél azt, de az 150-200e ft és csak időt nyersz vele, azt is ki lehet nyitni, csak több ideig tart.


egy asztalos nem fogja tudni megcsinálni neked,mert ugye attól biztonsági egy ajtó, hogy a fán kívül más is van benne.

2011. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Társasházban lakom, de a "gyári" bejárati ajtónk tömör fából készült, és megnyugtatlak azt nem tudod kinyitni egy konzervnyitóval...a zár érdekes, mer ha csak simán becsukod, scak középen a nyelv akad, be de ha felhúzod a kilincset akkor 3 ponton záródik az ajtó és scak ezek után tudod kulcsra zárni...igaz baltával tuti belehet törni, de ha a lemez és a jelenlegi ajtó közt kéne választani maradnék a jelenleginél
2011. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:

Megmérted mi? Mert amit én írtam az a névleges méret, és nem a tok belméret, végkép nem a szárny...

Hidd el, hogy a bejárati ajtó 100/210-es...

2011. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kb 150 ezer ft de lehet hogy egy 100 ezerből is megcsinálja faanyag függő és hogy meddig dolgozik vele.
2011. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!