Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet képes falinaptárat...

Hol lehet képes falinaptárat venni Kazincbarcikán?

Figyelt kérdés
Tescóban néztem, de nem volt :S Egyéb ötlet? Nem akarom elhinni, hogy Miskolcra kell menni egy nyamvadt naptárért... :S
2011. jan. 16. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a márkánál lévő papírboltban, a postaboltban, a müllerben (!!! Ott tuti lesz !!! ) és a Vasvári téri Kultúr Kuckóban. Egy barcikai lány
2011. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

A Müller hogy nem jutott eszembe??? Ott mentem el mellette pedig, mikor jöttem haza a Tescóból :D

2011. jan. 16. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Pont a legutóbb gondolkoztam el azon, hogy a legtöbb barcikai (köztük persze én is :-))) nagyon tesco-központúvá vált, és a kisebb, régebbi boltokat észre se vesszük már. Pedig mindenünk megvan Barcikán, szinte semmiért se kell Miskolcra mennünk (egyedül egy Meki hiányzik, de majd az is lesz, ahogy tudom).
2011. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ez leginkább azért van, mert ott (Tescóban) mindent egy helyen tudnak megvenni az emberek, nem kell sokat mászkálni...


Igen, ezt a Mekis dolgot már évek óta ígérgetik? :D Te mit tudsz, mi a legújabb pletyka? :) Mikor lesz és hol?

2011. jan. 16. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Most a buszvégállomásnál, ahol ugyebár a City Center van, az új piac épületében ígérik az új postát. Ami nagyon jó lesz nekünk, kertvárosiaknak, nem kell a főpostáig lerohangálni (tudok a Sport nevezetű díszintézményben lévő kispostáról is, de oda nem vinném jó szívvel a leveleimet sem, nemhogy magamat). A Mekit meg a buszvégállomás melletti szerelőcsarnok helyére ígérték ezelőtt hatszáz évvel, szóval tényleg jöhetne már. Az Irinyinek a szerelőcsarnokát lebontják, és helyére jön majd a Barcika Pláza, abban lesz a Meki is, remélem, hamarosan.
2011. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:O aztaaa!! Remélem, hogy ez tényleg igaz! Tényleg jó lenne egy pláza :) Köszi a válaszaidat!
2011. jan. 17. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!