Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Téglalap alakú telekre tervezn...

Téglalap alakú telekre terveznék egy L alakú mediterrán jellegű kb 110nm házat, hol találhatok ilyen tervrajzokat, ami ötletadó lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 13:03
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem próbáld meg ezeket a linkeket:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


U.i: a tetőre figyeljetek oda, mert nálunk több a csapadék télen, mint délen :o) Ezért, ha túl lapos, akkor megáll rajta a hó, ami beázáshoz illetve a tető beszakadásához vezethet. De erről a tervező többet tud majd mondani.


Üdv!

caori (Eszti)

2009. febr. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi építkeztünk,a tervezőnk adott több könyvet,amiben különböző tervrajzok voltak.Abból választottunk nekünk megfelelőt.
2009. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Barátnőmék épp most készítették el, ha akarod, átküldöm, itt nem tudom becsatolni! Írj privit ha kell!
2009. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!!! Nagyon hasznosak, utsó kedves válaszadónak privit is írtam :)

Elsőnek: A mecseki blogot mindig olvasom, az tényleg nagyon jó :)

Üdv és köszönöm mégegyszer.

á.

2009. febr. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!