Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egy 12nm-es szobánk, ami...

Van egy 12nm-es szobánk, ami nappali és háló egyben. Milyen színre fessem, ami mindkettőnek jó? Eddig halvány sárga volt, de már nagyon unom, de így nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen színű bútorok vannak benne, de én ajánlanám a borsó zöldet.
2011. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rozsaszin
2011. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel 2 funkciót lát el és gondolom nagy helyről van szó,ezért Én narancssárgára, vagy bézsre festeném,az szinte minden bútorhoz illik!

Ha túlzsufolt a szoba, akkor maradnék a világos színeknél.

A neten vannak fennt olyan oldalak,ahol tudsz színeket keverni, de próbáld meg a tikkurila oldalán!

2011. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
27%
fehér... örök klasszikus... Mindenhez megy... És a sötétben is világosabb, mint a többi szín... Ráadásul növeli a tér látszatát...
2011. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

12 nm. nappali és háló egyben?

ejj, hát nem irigyellek. szerintem egy ekkora szoba max hálónak jó, vagy gyerekszobának, de 2 funkció nem fér el benne...

fesd ki törtfehérrel vagy bézzsel. a sötét színek szűkítik a teret.

2011. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Én egyszer csúnyán ráfáztam,mert a 16 nm-es szobámat,égő narancsra festettem.Ha jól emlékszem trombita virág volt a neve.A lényeg,hogy még kissebbnek tünt,ami nagyon zavart.Következő nyáron nekiestem,és átkentem égő napsárgára.Most jó.Minél világosabb,annál jobb.
2011. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a fehérre szavazok. A lányszobám pont 12 nm volt, tudom, mekkora az :) Most léptünk egyet, 19 nm, világoskékre festettük, de a következő fehér lesz. Mert még a halvány világoskék is összenyomja.

Tudom, hogy nem divat (bár mostanában egyre több helyen látom), de tényleg a fehér lesz a nyerő nektek. Ekkora szobában nem szabad a színekkel szűkíteni a teret!

2011. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Ekkora szobában hogy fér el a kettő?Nálam a nappali 50 nm,a háló 25 nm,de néha még ez is kicsinek tűnik.Amúgy a fehér megy mindenhez szerintem.
2011. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Festés mellett a bútor is fontos, pl tükörrel optikailag nagyon meg lehet nagyítani, a szín meg legyen világos, ha valamilyen halvány kéket/zöldet választasz, az jó lesz.
2011. jan. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok ötletet.

Sajnos nincs választási lehetőségem,ekkora a szoba és kész:(Nagyon nehezen férünk el benne,de azért szeretném minél jobban kihasználni és otthonossá tenni ezt az ici-pici teret.Értem hogy a fehér a legjobb,de mégis kéne egy kis szín.Lehet hogy maradok a sárgánál,mint most,de egy kicsit élénkebbet választok.A bútorok amúgy natúr színüek,kivéve a kanapé az kék,de mindig szép takarókkal van leterítve.

2011. jan. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!