Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Használt ágyat, vagy inkább...

Használt ágyat, vagy inkább újat részletre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Használt ágykeret, új matrac?
2011. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

teljesen használt, kéztől venném...


vagy pedig vadiújat mindenestül részletre...

2011. jan. 28. 00:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ártól is függ, és a használtnak az állapotától.


Ha pld. szép állapotú, tiszta a matraca, stb. akkor a használt is jöhetne felőlem. Ismerőstől meg pláne.

2011. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

használt ágy? ugye nem gondolod komolyan?

ki tudja mikor hányták, fosták le, ki milyen állapotokban aludtak rajta, stb...


használt ruhát minden további nélkül veszek, mert azt ki lehet mosni 90 fokon, tiszta lesz, illatos, nem érdekel, h ki hordta.


na de egy ágy?

inkább valami olcsóbbat, de újat!

2011. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Harmadik, én már majdnem 40 éves vagyok, de mióta az eszemet tudom, és nem gyerekágyban alszom, még sosem fostam és hánytam le az ágyamat, sőt, a gyerekeim sem tették ezt.


Ha ismerőstől veszi, és tiszta, akkor mi baja lehet benne? Ja, és a matracot pld. ki is lehet tisztíttatni.

2011. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

oké, ismitől talán vennék. de mégis, maga a tudat, hogy abban nem én alszom először, nem én "avatom" fel.


de mondjuk beteg is lehet az ember, hogy előforduljon egy baleset...

2011. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Én pont most gondolkozom, hogy régi, százéves szecessziós bútorokat kéne venni a hálóba.

De gondolom, nálad nem ez a helyzet.

Szerintem részletre semmiképp ne vegyél ágyat! Vagy várj és gyűjtsd össze rá a pénzt, vagy vedd meg most a matracot, aztán madj az ágykeretet. Már ha olyat veszel, ahol ilyet lehet. 1-2 hónapot kibírsz matracon, de nem vagy adós.

2011. jan. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a matracot ki lehet cserélni, akkor a használtat választanám, ha nem akkor csakis újat részletre.
2011. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsővel értek egyet. Az ágykeretet minden lelki fájdalom nélkül megvenném használtan is, ha az jó állapotban van. Viszont matracot mindenképpen újat vennék bele, pont amiatt , amit valaki írt, hogy ki tudja, ki feküdt benne előtte, milyen piszok került bele stb. Viszont egy ágyért szerintem nem éri meg adósságba verni magad.
2011. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Cory Rose ***** válasza:
72%
Mindenképp újat vennék, nem tudnék más használt ágyában aludni.
2011. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!