Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Narancssárga falhoz (fehér...

Narancssárga falhoz (fehér szőnyeggel, fehér kanapéval és világos parkettával) milyen sötétítő függöny illik?

Figyelt kérdés

Én igazából narancssárga mániás vagyok, szóval narancssárgát választanék sötétítőnek is, de nem lenne az úgy sok a fallal? Vagy ha sötétebb színbe választanám?

Más szín ötletek?:)


2011. febr. 10. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A zold szin nem lenne rossz es zold kiegeszitok a szobaban is pl.

En a lila falhoz pl. szines fuggonyt tettem, ami nagyon feldobta az egesz szobat.

Nezzel korul az anyagok kozott, mivel megvarrni is egyszeru.

2011. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valami szép mintás sötétítőt el tudnék képzelni, amiben dominál a narancssárga. De szerintem a bordó sem lenne rossz.
2011. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egészen sötét bordó, vagy csokibarna, vagy olyan színes, amiben ezek dominálnak, de van benne narancssárga is.

Mindenképp sötét árnyalatot választanék, bár ez a fal színétől is függ, meg hogy mekkora falfelület van üresen. Ha túl harsány, és nagy a fal, akkor valami világosabb, pasztell színekkel kombinált narancsosat választanék.

2011. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is valami mintást javaslok, amiben van narancssárga is
2011. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha egyszínű narancssárgát akarsz mégis, akkor ahogy írtad, legyen sötétebb a fal színétől! Ha ugyanolyan, mint a fal, akkor nagyon egybefolyik. Jobb, ha van egy kis törés a színben...

A mintás szerintem is jó ötlet! Abban már lehet fallal azonos színű narancssárga is!

2011. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Capuccino szín! Lágyítja a narancsot, de jól is meggy hozzá.
2011. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem meggy, hanem csak megy :D utolsó.
2011. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem a felsoroltak közül a capuccino tetszik nagyon, de lehet az túl sötét lenne mivel kicsi a szobám. Szerintem a sötétebb narancssárga lesz, valami mintával:)


Jöhetnek még az ötletek!:)

2011. febr. 10. 13:17
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg, a zöldről el is feledkeztem. Az is nagyon megtetszett, és arra is gondoltam, hogy ki lehetne cserélni a fehér szőnyegem erre a nagyszálas zöld szőnyegre..tudjátok miről beszélek nem?:D Na az menne hozzá vajon?
2011. febr. 10. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú igen! Sötét "olíva" zöld szőnyeg, ugyanolyan sötétítővel...de jó, ez is tetszik! De azt döntsd el előbb, hogy főként milyen hangulatban szeretnéd ott eltölteni az idődet. Mire fogod használni ezt a szobát, szeretnél megnyugodni benne, vagy felpörögni, alkotni...?
2011. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!