Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sok kis gyertyát keresek egy...

Sok kis gyertyát keresek egy csomagban. Hol találok?

Figyelt kérdés

Pesti vagyok. Ilyenekre gondolok:

[link]

Árban is szeretném ha ehhez közel lenne, de egy kicsit több gyertyára lenne szükségem. Ha olyat nem tudtok, akkor az érdekelne, hogy az IKEA-ban ebből a csomagból van e piros szett. :-)


2011. febr. 15. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Kinaiban biztos.
2011. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmondanád, hogy ez mit takar? Nagyon egyszerű beírni, hogy Kínaiban, de nem tudom, hogy olyat hol találok. Én eddig még egy olyan bolttal sem találkoztam, amire az lett volna kiírva, hogy "Kínai."
2011. febr. 15. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze. A problema csak az hogy nem M.O-on elek, de latom a szo hasznalatat 'kinai". Az ilyen olcso dolgos uzletekre gondolok, ami kulfoldon altalaban $2-os uzlet nev alatt fut. Hogy nalatok hogy hivjak, nem tudom, de ilyen fajta uzletekben biztos talalnal.
2011. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az eurós bolt vagy százforintos :)
2011. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Kozonom az uzlet megnevezeset, most mar tudom.
2011. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így értem. Kacatos bolt. Nekem a "Kínai" boltról, kis üzlet jut eszembe, kamu parfümökkel, és színes hajgumikkal, ott nem igen találtam volna gyertyákat. Ne haragudj, hogy így reagáltam, de nagyon bosszant, hogy akár mit keresek (Tusfürdőt, üdítőitalt, hajpántot vagy turmixgépet.) rá vágják, hogy vegyem a "Kínaiban". Köszönöm, hogy kifejtetted, ment a zöld tappancs.
2011. febr. 15. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Erdekes. Nalunk, a "Kinai", vagyis kacatos uzlet mind arulja azt amit felsoroltal. Gagyi/kamu mindent, plasztik kacattol kezdve hajgumiig, gyerek meretu melltartotol a gyertyakig, es amit meg eltudsz kepzelni. Nem haragszom.
2011. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl:Tesco,és rokonai.Halottak napja előtt mázsa szám voltak ilyenek is meg tea mécsesek mi is vettünk vagy 200db-t
2011. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tescoban mindig van.
2011. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!