Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznétek be, festené...

Hogyan rendeznétek be, festenétek a szobát?

Figyelt kérdés

Van pár adott darab, amikhez hozzáillő dolgokra lenne szükségem. Illetve érdekelne, ti hogyan készítenétek el ízlésetek szerint egy szobát.

Amik megvannak: Fehér ágy, hozzá barnás-feketés-fehérés állatmintás ágynemü, középbarna szinü szekrények, zöld kockás szőnyeg.


2011. febr. 20. 15:10
 1/5 anonim válasza:
a falanak valamilyen krém vagy bézs színt választanék
2011. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én világoszöldre festeném a falat, tennék fehér, vékony, egyenlőtlen aljú fehér függönyt, két oldalt összecsiptetve, alatta zöld redőny, a leengedhetős, anyag. az ablakban kaktuszok, szép virágok. a falon feketefehér képek, cslaádról, barátokról, zöld keretben. egy hosszú és egy rövid polc, minkettő világoszöld színű, ilyen ikeás. rajta álló óra, kis díszüveg színes homokkal, lehetőleg valami fekete.fehér zöld :D

jó ez részletes, de megjlent a lelki szemeim előtt :D

2011. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és várom még az ötleteket:)
2011. febr. 23. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én segítek szívesen csak tölts fel képet a szobádról :D
2011. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy segítenél. Viszont elfogunk költözni, így az ottani szobámat még nem is ismerem,épp ezért tettem fel a kérdést. Hisz teljesen új bútorzatra nem telik, így a meglévő darabokból szeretnék mégis valami egészen szép szobát kialakítani:)
2011. febr. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!