Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek hogy oldjam meg a...

Szerintetek hogy oldjam meg a konyhában a konyhapultot? A konyhaszekrénnyel szemben akarunk csinálni, de tippen sincs milyenre!

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én pont most láttam egyet, ami nagyon megtetszett: legóból építették meg! Persze az elég drága, de nagyon mutatós és tuti a siker vele :)
2011. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam még ilyen megoldást.Probáltam keresni a neten képeket,de sajna ne találok
2011. febr. 24. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igen jó!!!!Csak mi másképp akarjuk a pultot,vagyis nincs hely nagyon sajna.A szemközti falhoz.Igy akkor oda is tudok pakolni úgyis pici a konyha
2011. febr. 24. 12:03
 5/9 D.Laci válasza:
Mi ahogy a lakást megvettük, már volt egy ebédlő pult Ytongból. Nagyon jól szuperál, le van csempézve, aki eddig látta mindenkinek tetszik. Ha szükséges tudunk róla képet küldeni.
2011. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Képet tudsz küldeni!!!Köszike!!
2011. febr. 26. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gondban vagyok,mert az én konyhám extrém keskeny-(l30 cm)még nem lakunk a lakásban-de én azt találtam ki,hogy csináltatni fogok méretre konyhabútort.És úgy,hogy az átlag 60 centi mély bútor helyett csak 50 centi mély legyen,akkor a másik oldalon marad 80 centi a falig.Erre a falra egy,teljesen a mennyezetig érő polcfalat szeretnék,ami csak olyan mély lenne,hogy egy átlagos dunsztosüveg kényelmesen elférjen rajta-a polclap elé egy kis küszöböt rakatnék,hogy ne sodródjanak le a dolgok róla,mert ott közlekedni is kell-és a konyhaszekrény pultmagasságában felszereltetnék a polc szélére lehajtható asztal-lapokat,de úgy,hogy azok lehajtott állapotban úgy nézzenek ki,mintha a polc szekrény-ajtói lennének.Ide tehetném a nem túl szép,de fontos dolgokat,liszt,száraztészták stb,míg feljebb poharak,befőttek,kisgépek stb lehetnének.Ez 25 centi széles lenne,akkor még mindig marad a konyha részéből 45 centi,ha ki van nyitva,és lehet ott tevékenykedni.De csak akkor nyitnám ki,ha szükséges főzéskor az extra hely,és csak annyit,amennyi éppen szükséges.

Nem tudom,neked milyen adottságok miatt kell ez,de ha esetleg tudod használni az ötletemet,akkor ok.

2011. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vékony (kb. 15cm átmérőjű) fatörzs, hántolva, kezelve, lakkozva, lehetőleg ággal; padlótól a plafonig. Neked tetsző magasságban egy fa pult, az elejére borítás (lakkozott nád, rétegelt lemez, lambéria stb), belső részre 10-15 cm - es polc.
2011. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legót hogyan lehet rendesen lemosni?

Egy ismerősömék vettek egy kisszekrényt,arra tettek egy

fehér bútorlapot (amilyenből a polcok is készülnek) Az üzletben vágták méretre,és fóliázták körbe.

Könnyen tisztán tartható,olcsó,és tészt tát is tud nyújtani rajta.

2011. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!