Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tartjátok a ruhaszárítót,...

Hol tartjátok a ruhaszárítót, a vasalódeszkát, porszívót?

Figyelt kérdés
Mi nem tudjuk hova tenni pl. a ruhaszárítót, most már ha süt a nap akkor ki tudjuk tenni az udvarra.. de hidegebb időben? Bent van a hálószobában, de kerülgetni kell, alig férünk el tőle. Ti hova teszitek? Ja és nálunk nincs olyan, hogy ha megszáradtak a ruhák akkor összecsukom és elteszem, mert 4-en vagyunk a családban, szóval a mosógép állandóan megy, a ruháknak folyamatosan száradni kell, amikor leszedem őket, már teszem is a következő adagot. Jó, persze van olyan nap, hogy nem mosunk, de akkor még fent vannak a félig vizes ruhák.
2011. ápr. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fregolit erre találták ki. A kérdésedre válaszolva: a többi dolgot a beépített előszobaszekrényben tárolom.
2011. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Mi panelban lakunk, ezért nincs udvar. Jelenleg a fürdőben van felrakva néhány zsineg, arra teregetünk, valamint vállfákon a szekrényajtóra :D

Azt tervezem, hogy veszünk két olyan felhúzható szárítót, amin a ruhákat egyszerűen fel lehet húzni a plafonig, ott nincsenel útban. Azért kettőt, mert egy tuti kicsi lenne.

Szerintem egy ilyen megoldás nálatok is jó lenne, és amíg az egyiken szárad egy mosás, a másikra lehet teregetni.

A porszívó egy akasztós szekrényben van, amibe a nem szezonális ruhák vannak, elfér mellettük, a ruhák meg úgyis zsákban vannak.

A vasalódeszka egyelőre az ajtó mögött, de arra még nekem is ki kell találni valami okosat. Bár mivel cicánk van a lakásban, ezért mindig nyitva van az ajtó, hogy ki tudjon menni enni, ha akar, szóval végül is az eltakarja a deszkát.

2011. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Nagy örömmel vettem meg 20 éve az első szárítógépemet és ünnepélyesen kidobtam a ruhaszárítót. azóta se hiányzik.

porszívó a lépcső alatti "takarítószeres" helyiségben. A vasalódeszkához nekem szerencsére van egy járható gardróbom, ott el lehet tüntetni mindent.

2011. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ruhaszárítót az erkélyen, vasalódeszkát én is a szobaajtó mögött (mindíg nyitva van, szintén cica is lakik velem), a porszívót pedig a szekrénysor alsó ajtós részében.
2011. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

porszívó nálam mindig elöl van, mert mániákusan vadászom a porcicákat :D egyébként régen a beépített szekrényben volt.

ruhaszárító a hálóban, összecsukva pedig a polc és a fal közé csúsztatva.

vasalódeszka? az mi? :D vasaljon, akinek 6 anyja van! :P nekem csak 1, szóval nem érzem szükségét.

2011. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nálunk a porszívót nem tudom betenni egyik szekrénybe sem, nincs ilyen nagy szekrényünk, amiben hely lenne neki - vagyok ahol lenne, ott meg tele van ruhával, így egy kis folyosón van, a mosógép mellett. A vasalódeszka pedig a szobában itt-ott a fal mellé támasztva :S
2011. ápr. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!