Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek megéri megvenni?...

Szerintetek megéri megvenni? Vagy nagyon gagyi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 8. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
tok olcso. en is veszek ilyet.
2011. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor jó :D, amúgy nem írtam hogy mindennapi alvásra jó-e, de utánaolvastam és inkább 30e ért egy normális ágyat :)
2011. ápr. 8. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

figy, ez nem alvásra való. az egyik kedvenc kocsmámban vannak ilyen kanapék, igaz, alvásra még nem próbáltam, de ülni sem jó benne.


inkább spórolj még egy kicsit, és vegyél ilyet: [link]

ha nem veszel rá huzatot, hanem mondjuk egy olcsóbb ágytakaróval leteríted, akkor megvan 50 ezerből kb.


amit te linkeltél az max vendégágynak jó,. magadat ne kínozd vele. :P

2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ágyszélesség: 118 cm

Ágyhosszúság: 205 cm

2011. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én épp ilyenen fetrengek, igaz néha lehetne hosszabb hogy kinyújtózhassak :D de egy töküres szobába nagyon jó volt arra hogy le lehessen ülni valamire.

alvásra nem használnám, öcsém aludt egyszer rajta mikor nálunk volt, de hajtogattam alá pár takarót, mert az egyik része kihajtva nagyon kemény.

2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem bizalomgerjesztő. A másik belinkelt sem. Ikea nagyon jó ötleteket lopni, a foteljeik is faszák, a polcaik is, asztal, irodaszék.. mást annyira nem érdemes szerintem.
2011. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!