Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehet feltenni poszterek...

Mivel lehet feltenni posztereket a falra cellux és gyurmaragasztó helyett, hogy később ne látszódjon a nyoma, ne legyen a fal picit sötétebb ott, ahol a ragasztó volt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
fogkrémmel, de nyom az marad azért. majd lemosod.
2011. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én két oldali ragasztóval szoktam, mert szebb is mint a cellux mert nem látszik! Bár nyoma az marad, de én átalában lefestem! :)
2011. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a Blue Tack van e célra, de van belôle kék meg fehér, próbáld ki, a te falad mit bír. Nagyon apró, kb. 3 mm-es gömbökre gyúrd és ne legyen zsíros a tenyered.

Esetleg rajzszög vagy irodai gombostû, ha belemegy - sokszor kevésbé feltûnô a helye, mint a ragasztóknak.

2011. ápr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a világosbarack színű falaom a blue tack kicsit zsíros nyomot hagy, viszont a cellux lehozza a vakolatot xD Én ble tack-et használok, mert ha leszedem a posztert, úgyis megy másik a helyére szal mindegy xd
2011. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem az enyém a lakás és sárgára van festve a fal, azért nem szeretném, ha látszódna.
2011. ápr. 23. 11:44
 6/7 anonim válasza:
hát én tűző géppel szoktam nekem bevált amikor nem kellett a poszter a falból kiszedtem a kapcsot alig látszik valami de ez nem mindig működik könyen
2011. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!