Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám feldobni,...

Hogyan tudnám feldobni, trendibbé varázsolni a szobámat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok szeretem a lila-rózsaszínű dolgokat.

A falam is ebből a két színből fog majd áll,vagy esetleg tudtok egy jobb színalkotást és esetleg mivel tudnám feldobni,érdekesebbé tenni a falamat???Tetőtéri szobám van de elég nagy 5*6 méteres és egy szekrénysorom van amibe be van építve az íróasztalom esetleg tippeket h tudnám berendezni???Vagy tudtok még vmi csajosat ami feldobná trendibbé tenné a szobámat???Lécc csak normális válaszokat Köszi


2011. ápr. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A youtubeba írd be, hogy room tours, sok videót fog kiadni, nézegesd végig, és mazsolázz!
2011. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nézd meg az Ikea honlapját, ott is van egy halom cucc, normális árakon. hátha találsz valami jó ötletet.

vannak lila v. rózsaszín kis asztali lámpák, takarók, függönyök.

2011. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ikea nem rossz de az a baj h szegedi vok és itt nincs.
2011. ápr. 30. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerezz hatalmas posztereket valakiről/valamiről, amit szeretsz, kereteztetsd be, és akaszd ki a faladra.

Nekem barackszínű a szobám, és nagyon sok minden van benne, az egyik falon van kiszögelve 3 CD, két hatalmas poszter, és vagy 20 kisebb. Az egyik nagy poszter felép szív alakú post-itekkel kiírtam a kedvencem nevét úgy h egy postitre egy betű :)

Van egy fekete ilyen.. szinte átlátszó tülldarad, olyan 5x1 m-es felfeszítve.

A másik falon egy hattalmas poszter van, olyan 2x1 m-es. Van kék-sárga polcom a falon, egy baldachin a fotel felett, nem az ágy felett. Fekete szőnyeg meg két kisebb narancssárga is.

2011. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!