Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek jó a test formájú...

Szerintetek jó a test formájú akril kád?

Figyelt kérdés
most akciós az Obiban csak nemtudom mennyire kényelmés a test formájú.
2011. máj. 6. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod keresni:


[link]


a következö részben vannak nemzetek szerint felsorolva:


Listen der Nobelpreisträger nach ihrer Staatsangehörigkeit

2011. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rossz helyre irtam...
2011. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pedig már örültem,hogy vki tud róla infót mondani:)
2011. máj. 6. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire kényelmes, az egyénfüggő.

Viszont maga az akril....

Nekünk olyan van. Vigyázunk rá ahogy tudunk, de mégis elég csúnya már nem is tudom hány év után.

Egyszer beleesett festéskor egy csempedarab és csúnyán megkarcolta. Egyszer egy vödröt húztam benne bénán arrébb és megkarcolta. És még hasonló kisebb sérülések vannak rajta.

Ezen kívül az alja nem teljesen sima, hanem csúszásgátló gyanánt pöttyözött. És ha elfelejtünk takarítani, akkor nehéz kitisztítani a pöttyös részt. Persze ha 1-2 hetente átsuvickoljuk akkor nincs gond, de tovább nem kell gyűjteni benne a koszt.


És már visszasírom a régi bitang vastag vaskádunkat...

2011. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja még egy, ahogy a zuhanyrózsa kábelja vagy hogy nevezzem... az a fém.... na ahogy az hozzáér rendszeresen a kád széléhez, ott is csúnya... szürke és karcos. :-(
2011. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi,bár nem túl biztató az igazság!:( hát minden esetre,azt fogjuk megvenni.ami pozitív,hogy nem hideg,mert én ezt régi vas kádat úgy utááálom emiatt.majd vigyázunk rá.
2011. máj. 7. 07:30
 7/9 anonim ***** válasza:

naja, az ilyeneknek az egyetlen előnye, h hamarabb átmelegszik mint a dögnehéz vas.


egyszer volt szerencsém akril kádhoz. bevallom, nem vagyok egy nádszál, 85 szerény kilómmal beleültem, és azt vártam, h mikor szakadok le az alattam lakóra :D


és persze sérülékenyebb is, mint ahogy az már elhangzott.

2011. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem lesz gond,mert 47kg vagyok:) majd vigyázunk rá
2011. máj. 7. 16:47
 9/9 anonim válasza:
Bocsi az offolásért. Egy tipp. fehér színű autófényezővel puha ronggyal át kell törölni a kádat, és utána olyan lesz, mintha új lenne.
2011. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!