Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mely berendezések a fontosak...

Mely berendezések a fontosak egy házban? Hol vannak most konyhabútor, függöny, karnis, szőnyeg akciók?

Figyelt kérdés
Be szeretnénk költözni az új házunkba, de most sajnos nincs annyi pénzünk, hogy kompletten berendezzük. Beépített szekrényünk van, így sok bútor nem kell a szobákba, egyenlőre elég az ágy. De a nappaliba a nagyszülőktől kapott bútor, ami 2 fotel, egy kihúzható kanapé, egy kis asztal, senki nem használta előtte. Elkég egyenlőre? Szék, asztal, tűzhely, páraelszívó, porszívó van. Evőeszközök, fazekak, tányérok, is vannak. Mik kellenek/kellhet még a mosógépen, a mikrón és a konyhabútoron kívül?
2011. máj. 6. 23:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A hűtőszekrény fontos lehet, más most nem jut az eszembe.
2011. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Takarítóeszközök, tükör, kabátakasztó (bár most már ráér őszig :) ), olyan asztal, amin a gép lehet. Ezzel már el lehet indulni. Aztán majd adja magát, ha beköltöztetek, hogy mire van sürgősen szükség.
2011. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Tényleg sok apróbb dolgunk van (ágynemű, tányérok, lábosok, evőeszközök, poharak stb.), de hogy még mi kell, csak akkor tudjuk meg, ha beköltözünk, kipakolunk. A hűtőt lehagytam, köszi. Takarítós cuccaink is megvannak. Fogasunk még nincs.

Azért is a kérdés, mert a férjem úgy akarna beköltözni, hogy minden "puccosan" készen van, na de akkor soha nem költözünk be.

2011. máj. 6. 23:50
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején azt mondtam, hogy főzni és fürödni tudjunk, fűtés működjön, a többi majd apránként meglesz.
2011. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Fürödni, aludni, főzni tudnánk, a fűtés megy, remélem a férjem is belemegy, hogy végre átköltözzünk innen.
2011. máj. 7. 00:04
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az alap dolgokon kívül az úszómedence, klíma, szárítógép, mosogatógép, riasztó, csempekályha, szauna, jakuzzi, konditerem, elektromos működtetésű redőnyök, kovácsolt vas kerítés, dupla garázs elektromos kapuval voltak még nagyon fontosak. Bár ugye majd 100 millió lett a végösszeg, de a kényelem mindenek felett.
2011. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ruhaszárító! az addig tök jó, h kimosod a ruhákat, de ciki, ha nincs hol megszárítani :D

hűtő, mosógép, sütő, főzőlap, mikró, hajszárító, botmixer, laptop. nálam ezek kellenek az alapvető életfunkciókhoz :D


a bútor a legkevesebb, ha már van min aludni, meg napközben le tudsz ülni akkor a többi sallang ráér.

2011. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjed meggyőzésére: mondd azt, hogy ha fokozatosan rendezitek be a lakást, sokkal olcsóbb, mert nem kell kapkodni és tudjátok figyelni az akciókat, valamint tuti nem vesztek felesleges dolgot, mertlátjátok, mire van valóban szükség.


Mi is úgy költöztünk be, hogy szinte üres volt a lakás, csak az alapvető bútorok voltak meg, azok is csak kölcsön. Minden hónapban veszünk valamit, így szépen alakulunk. Általában én nézem ki, és kizárólag harmad-, de maximum féláron vásárolok :)

Az olcsóbb bútorboltokban (ikea, jysk, möbelix, retz) általában éves forgóban vannak akciók, azaz biztos lehetsz benne, hogy a kiszemelt termék maximum egy év múlva akciós lesz. Ha nem sürgős a berendezkedés, akkor meg lehet várni, és egyébként az akciós újság vagy weboldal figyelése igazán nem nagy munka, heti kétszer érdemes ránézni és kész.

Valamint a vaterán lehet kifogni szuper dolgokat. Persze az kicsit időigényesebb, érdemes az adott kategóriában 1-2 naponta körülnézni, de ott is rengeteg olyan dolog van, amit kevesebb mint féláron meg lehet venni, és teljesen új.

Az elmúlt évben ha utánaszámolok, százezreket spóroltam ezzel a két módszerrel. Ráadásul egy kicsit igényesebb bútoraink vannak, mint amit bolti áron megengedhetnénk magunknak. Szóval szerintem a módszer jó, mindenképpen ajánlom kipróbálásra :)

2011. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is vaterán, tesz-veszen vettem az új lakásba sok mindent.
2011. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 00:45

Cö-cö :))

2011. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!